Skocz do zawartości
qspu

Wymiana szybki - wymiana, wycena dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, jest i zdjecie. Na telefonie jest to bardziej widoczne. Robilem tez screenshoot, ale nic tam nie widac. Nie wiem czy wymieniac to od razu na gwarancje, czy czekac az samo zniknie?

post-55008-14255752961621_thumb.jpg

Jest to widoczne na jasnych tlach oraz pod katem tak jak na zdjeciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HitcH

Hej,

Własnie wymieniłem wyświetlacz w G2, ale mam problem - nie wiem czym przykleić go to ramki. Na chwilę obecną gdy mam złożony cały tel to wyświetlacz wystaje w lewym górnym rogu i dolny prawym.

Czym przykleić i czy musi to być jakiś specjalny klej? (jak najtańsza opcja i najprostsza, nie zależy mi czy będzie to kropelka i czy będę mógł rozebrać tel, ważne tylko żeby nie uszkodziło wyświetlacza).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to nowy ekran powinien mieć na sobie warstwę samoprzylepna. Jeśli tak nie jest to na Allegro jest masa klejów do ekranów. Ale lepiej zorientuj się jak prawidłowo taki ekran powinien być przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pozwólcie, że tu napiszę. Mój ekran jakby się odklejał, czas ostro go katuje i wczoraj mial jakis 45*C, przez troche klej sie chyba roztopił. Mogę prosić jakiś link czym to przykleić?(PRIV) Odchodzi moze z 1 milimetr od góry, albo jest możliość, rozłożyć go i dać od nowa kleju lub taśmy i będzie dobrze? Bez wydawania kasy na nowy ekran.

Póki co działa dobrze :) czasem cos sie dziwnego dzieje, ale to żadko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadne kropelki ani inne tego typu kleje nie zdadzą tutaj egzaminu. Po pierwsze uszkodzisz moduł, plus na przyszłość ramkę bo w razie kolejnej wymiany będziesz miał problem z doczyszczeniem tego to jeszcze zbyt duża ilość kleju może spowodować zaparowanie ekranu w procesie wysybhania. Na znanym portalu aukcyjnym dostępne są gotowe wzory taśmy montażowej pod odpowiedni model telefonu lub w przypadku gdy do twojego modelu nie ma to skorzystanie z taśmy dwustronnej jak radził kolega Paweł. Z tym ze przy użyciu tej metody w zależności od tego jaka masz taśmę radziłbym użycie więcej niż jednej warstwy, wtedy wszystko dużo lepiej trzyma się kupy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr2dt

Witam! Dzisiaj spadł mi G2 czarny, działa w połowie digitizer. Naprawiałam sobie nie jeden telefon, ale nigdy nie rozklejałam digitizera. Rozkleję to zwykłą suszarką philips? Wyświetlacz działa. Po rozklejeniu będę potrzebowała takiego płynu, prawda?

Płyn do usuwania płyny z LCD

Jeśli już to rozkleję i ładnie wyczyszczę, to pasuje kupić digitizer

ORYGINALNY DOTYK SZYBKA EKRAN DO LG G2 D800 D802 (4977096387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LG G2 Mini D620 SZYBA SZYBKA LCD DIGITIZER DOTYK (5126544318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

One mają szansę działać, chociaż w połowie jak oryginał?

Edytowane przez niuniek24w
    zbędne/edycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CTRL85

Proszę link:

zbędne/ film

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr2dt

No dobra, ale koleś ma nagrzewarkę do plastiku czy jakoś tak to się nazywa... Ja mam suszarkę w kształcie kaczki...

zbędne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon ma jeszcze jakiś czas gwarancję, to wolał bym oddać do Mławy.

A na czas egzaminów zawsze można pożyczyć telefon, co najwyżej zsynchronizować jakąś chmurę z plikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi