Skocz do zawartości
vBB

Desire HD w Regenersis w związku z nieostrą jedną stroną zdjęć

Czy zdecydowałeś się usunąć usterkę powodującą nieostre zdjęcia z jednej strony?  

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy zdecydowałeś się usunąć usterkę powodującą nieostre zdjęcia z jednej strony?

• Tak
        3
      • Nie
        14

Rekomendowane odpowiedzi

vBB

Witam. Noszę się z zamiarem wysłania swojego HTC Desire HD do serwisu Regenersis w związku usterką, jaką posiadam ja i jeszcze wielu użytkowników polskich http://forum.android.com.pl/f223/nieostre-zdjae-cia-z-jednej-strony-aparat-46978/ i zagranicznych forów Check your camera, there might be a problem ! - xda-developers

Chciałbym się dowiedzieć o takie rzeczy:

1) Czy zdecydowaliście się w związku z w/w usterką wysłać telefon do serwisu?

2) Ile trwała naprawa? (ile dni minęło od wysłania do otrzymania z powrotem tel do ręki)

3) Jak opisaliście usterkę w formularzu zgłoszeniowym, ew. w punkcie salonowym

4) Czy usterka została usunięta?

5) Czy telefon wrócił do Was sprawny w każdym innym aspekcie, tj. czy wrócił w takim samym stanie w jakim go wysłaliście?

Zaznaczę, że założyłem ten wątek, ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak została spełniona gwarancja w związku z dokładnie tym jednym przypadkiem. Jak wiadomo serwis Regenersis nie ma zbyt dobrej opinii chociaż zdarzają się i pozytywne słuchy, aczkolwiek dzieje się tak zwykle podczas usterki trudnej do naprawy, wtedy słynna "ingerencja cieczy" w raporcie i dziękujemy, aczkolwiek ten przypadek precyzyjnie określa czego usterka dotyczy i co POWINNO zostać wymienione i być może wtedy naprawa przebiegnie pomyślnie i bezstresowo oraz stosunkowo szybko, ponieważ nie jest to usterka "o niewiadomym pochodzeniu i nieznanym rozwiązaniu".

Pozdrawiam i liczę na Wasze opinie i relacje, ponieważ

od nich zależy to czy zdecyduje się wysłać swój egzemplarz do serwisu czy dam sobie spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób zdjęcie białej kartce bez flesza z małej odległości to pewnie odkryjesz kolejny problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Tak, problem różowej plamy też znam (nie jest to problem tylko DHD, przejrzałem wczoraj testy kilkunastu modeli nowych i starszych, które zdjęcia robią świetne, np. N82/N95, i8510, SGS, i8910, N86 i ogólnie kilku innych, i tam też mniej lub bardziej widać na białym różową plamę, aczkolwiek nie przeszkadza mi to aż tak, praktycznie wcale, poza tym, róż pojawia się u mnie tylko przy słabym sztucznym świetle) ;-) I proszę, nie róbcie więcej OT. Chciałbym się dowiedzieć czy zdecydowaliscie się usunąc problem z tą nieostrością, ja się wciąż waham i dlatego pytam Was. Głównie chodzi mi o to, czy usterkę bez problemu usuwają i czy nie psują Wam DHD w Regenersis. Co mnie dokładnie interesuje, to już jest w pierwszym poście.

Pzdr

EDIT: Żeby zakończyć temat różowej plamy, proszę zobaczyć:

zdjęcie zrobione Samsungiem i8510, który jak wiadomo robi najlepsze zdjęcia w klasie telefonów z 8 Mpx: http://www.mobile-review.com/review/image/samsung/i8510/camera/text/high/photo01.jpg

i tak ma każdy telefon, w jednym jest to bardziej widać w innym mniej, po prostu słaba optyka i kilka innych czynników, no ale z tą ostrością w DHD to jest do poprawy na pewno.

Edytowane przez vBB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Feature, zapraszam do tematu który podałeś, znajdzie się tam link do filmu gdyż podczas nagrywania też się tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest Feature, zapraszam do tematu który podałeś, znajdzie się tam link do filmu gdyż podczas nagrywania też się tak dzieje.

Czy to, ze podczas nagrywania tez sie tak dzieje, klasyfikuje to jako feature ? Skoro jest "błąd" optyki to nie dziwne, ze na filmie tez to będzie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    recox

Mój HTC Desire HD jest aktualnie w serwisie regeneris z powodu nieostrość na zdjęciach z lewej strony - wysłany ponad tydzien temu przez sklep gdzie go kupiłem. Jak do mnie powróci to dam znać jak sprawa sie zakończyła. Mam kilka zdjęć z przed naprawy i zrobię kilka po naprawie i tez umieszczę na forum. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

@recox, to dobrze, że się zdecydowałeś ;) Ja nadal się waham, bo mam obawy co do Regenersis, w innym przypadku już dawno bym to im wysłał. Koniecznie daj znać jak wróci ;) Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    recox

Dziś dostałem DHD z powrotem, wymieniono w nim wadliwy moduł kamery. :hurra: Jak zrobię zdjęcia w plenerze to je wrzucę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nje

Kurde ja nie czytałem forum wcześniej, a zamówiłem sobie DHD w orange jutro go bede mial to znaczy, ze bede mial ten telefon caly w wadach? Klapka, aparat i co jeszcze?! Czemu w necie ma pozytywne opinie i testy, a tu nagle wchodze i dowiaduje sie, ze ten telefon to tykajaca bomba?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziś dostałem DHD z powrotem, wymieniono w nim wadliwy moduł kamery. :hurra: Jak zrobię zdjęcia w plenerze to je wrzucę na forum.

A jak stan telefonu po narpawie ?

Kurde ja nie czytałem forum wcześniej, a zamówiłem sobie DHD w orange jutro go bede mial to znaczy, ze bede mial ten telefon caly w wadach? Klapka, aparat i co jeszcze?! Czemu w necie ma pozytywne opinie i testy, a tu nagle wchodze i dowiaduje sie, ze ten telefon to tykajaca bomba?!

Na forach ten telefon masz przeswietlony na wszystkie mozliwe sposoby .. 90% ludzi nawet pewnie tego "błędu" "wady" nie zauwaza stąd są pozytywne opinie... Na forum masz zapaleńców, którzy tak wnikliwie przyglądają sie swoim zabawkom, że wszędzie coś znajdą ... Sam tez nic złego o tym telefonie nie moge powiedziec ... POZA tymi pewnymi rzeczami, które zdarzają się KAŻDEMU producnetowi... Niesty :/ Inna bajka ze w tak drogim telefonie nie powinno to miec meijsca ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi