Skocz do zawartości
VrozaX

ROM [4.2.2] FQP - First Quantum Project [05.01.2014] - Stara wersja!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cie doskonale rozumiem. Ale zrozum, że robie cały czas dobrze tak jak mowisz, formatuje, unmounty. Ale caly czas biale ekrany ;/ Nie wiem juz co mam robic. Jak wgralem np. 612 ten stcokowy to tez bootloopy sa po tym. Nie iwem czego to wina. Roota? wina twojego roma to nie jest bo nawet stockowe od goclever bootloopy mam. Hmmm. A moze to przez aplikacje jakie wgrywalem tzw. tweaksy, na telefon i trzeba pierw wrocic do ustawien fabrycznych telefonu a potem dopiero wgrac twoj rom hmmm.

---------- Post dołączono o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Wiesz co? juz chyba nawet wiem czego to wina ze mi tak nie dziala. Sproboje naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX
    Ja cie doskonale rozumiem. Ale zrozum, że robie cały czas dobrze tak jak mowisz, formatuje, unmounty. Ale caly czas biale ekrany ;/ Nie wiem juz co mam robic. Jak wgralem np. 612 ten stcokowy to tez bootloopy sa po tym. Nie iwem czego to wina. Roota? wina twojego roma to nie jest bo nawet stockowe od goclever bootloopy mam. Hmmm. A moze to przez aplikacje jakie wgrywalem tzw. tweaksy, na telefon i trzeba pierw wrocic do ustawien fabrycznych telefonu a potem dopiero wgrac twoj rom hmmm.

---------- Post dołączono o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Wiesz co? juz chyba nawet wiem czego to wina ze mi tak nie dziala. Sproboje naprawic.

Zobacz ostatni post na ostatniej stronie.

Jak zrobisz to sie podziel co było nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wroce do ustawien fabrycznych. Usune wszystko. Potem wgram rom i powiem co i jak. Ale to jest tragedia z tym telefonem, no chyba ze tragedia jest ze mna ;/

---------- Post dołączono o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Wrocilem do ustawien fabrycznych, i pwoiem ze powinno dizalac bo jak zrobilem reboot system now, to bootloop nie był już co 1 sekunde tylko tak dluzje utrzymywal sie ten bialy ekran ale tym razem z napsiem goclever quantum 4. Jaka byla procedura instalwoania? czyli pierwsze uruchomienie, ten bialy ekran znikal czy prawidlowe uruchomienie opeira sie na tym ze ten bialy ekran Z NAPISEM GOCLEVER utrzymuje sie dlugo az do wybieranai języka?

---------- Post dołączono o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

bo przycyzna czemu mialem takie bledy byly doinstalowane innego gowna "przyspieszajace". Pop wywaleniu ich jest lepiej ale wciaz nie wiem jak wyglada procedura pierwszego uruchomienia? Jak sie bootloopuje ale troche jakby lepiej sie bootloopuje to zostawic na 10 minut?

---------- Post dołączono o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

pisze jak po♥♥♥♥♥y bo zalezy mi na tym romie

---------- Post dołączono o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Teraz chyba powinno dzialc bo taki inny bootloop sie robi bo nie ma bootanimation teraz chyba powinno dzialac na 100 %%% dam zanc za pare minutek :)))

---------- Post dołączono o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Nie wiem jak dokladnie powinien wygladac bootloop ale wtedy bylo u mnie tak, 1 sekunda biale tlo napisy goclever quantum i potem tlyko biale tlo a teraz przez 10 sekund utrzymuje sie tlo biale z napsiem goclever potem czarny ekran i znowu na 10 sekund biale tlo z napisami. Jest inaczej niz wtedy wiec chyba teraz powinno dzilac, A VrozaX a twojej siostrze mniej wiecej jak wygaldal bootloop? tez zawsze biale tlo i te napisy goclever?

---------- Post dołączono o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

To nie ma sensu, wracam na stock. Caly czas bootloopy.

Edytowane przez Grzegorz Gorny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

@up Jak jest białe tło Go Clever to jest bardzo dobrze bo już działa :)

BootLoop jest wtedy gdy po 5-30 sekundach system sam sie restartuje zamiast uruchomić i tak ciągle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie, system sie restartuje... Biale tlo i restart, potem wlacza sie sam biale tlo i reestart

---------- Post dołączono o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Mam dosyć, już nie mam pomysłu na to :((( A tak chcialem ten rom ;(((

---------- Post dołączono o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

wogole jak jest bootlop to czasami takie paski jakby zepsuta grafika byla dziwne zjawisko -.-

---------- Post dołączono o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

nie otrzymam pomocy jak nikt nie pomoze mi przez skype, zeby widizal dokladnie co sie dzieje.

---------- Post dołączono o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

No chyba, że VrozaX nagrasz filmik jak pokolei robisz wszystko, poczawszy od bycia po ustawieniach fabrycznych nastepnie wgrywanie recovery a potem cala procedura. Wtedy bym widzial co byc moze pominalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

Mój skype VrozaX98PL napisz to sie dogadamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Grzegorz, działa ci Backup?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O widzę że szykujesz fix'a kiedy można się go spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Backup mi dziala ale po instalowaniu romow to bootloop, nawet po wgraniu stocka 612. mysle ze to wina bootloadera, sprobuje dzis go odblokowac i zobaczymy

---------- Post dołączono o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Jesli ktos ograna to niehc mi ktos wyjasni dlaczego po wgraniu obojetnie jakiego romu ( nawet stockowy od firmy goclever) sa bootloopy ZAWSZE! Czego to wina jest. Backup przywraca bez problemu...

---------- Post dołączono o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Może ktoś wrzucic backup systemu jak ktos wgral fqp 1.3???

---------- Post dołączono o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

DZIALA ♥♥♥♥♥ DZIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aktualizacja z grudnia i dziala, bootloop rozwiazany. Rozwiazanie na pierwszej stronie. VrozaX mi pomogl :)) Wina byla kernela, zoabczcie pierwsza strone tego posta tam jest rozwiazanie :)) DZIEKI VrozaX!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]DZIALA ♥♥♥♥♥ DZIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aktualizacja z grudnia i dziala, bootloop rozwiazany. Rozwiazanie na pierwszej stronie. VrozaX mi pomogl :)) Wina byla kernela, zoabczcie pierwsza strone tego posta tam jest rozwiazanie :)) DZIEKI VrozaX!!!

Witam.

Czyli powrót do oryginału,to update 4_612 zip,nie ostatni ?

Następnie update 4_622 zip i po tym dopiero kopia(backup) systemu swojego,chodzi mi tutaj już o ten backup z telefonu z grudniową wersją.Czy można już bezpośrednio kopię(backup)wykonać na 4_612 zip.

Jeszcze zapytam o Carliv Touch Recovery v6.0.4.4 u mnie po wgraniu :

" Po uruchomieniu telefonu w trybie recovery wybieramy reboot system now - wyskoczy komunikat "Rom may flash stock recovery - wybieramy Yes."

nie było komunikatu "Rom may flash stock recovery - wybieramy Yes."

Jak wybrałem przycisk "Power" bo teraz power to akceptacja to telefon zrobił restart i od razu działał.

Nie wiem czy to do końca dobrze ,ale wszystko działa dobrze,tzn Recovery -zrobiłem(backup) itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi