Skocz do zawartości
VrozaX

ROM [4.2.2] FQP - First Quantum Project [05.01.2014] - Stara wersja!

Rekomendowane odpowiedzi

space

Screeny

cceb01a6f0386453m.jpg 1bc1b4766e2529ecm.jpg 0b683edd1e9b5992m.jpg 3df6844cbdaffb1fm.jpg 8d6c84cd9af7619cm.jpg 853bb711e4c07f9am.jpg 46a0cf6ee5d4bfa7m.jpg

Edytowane przez Sphinxxx
    grafiki zawsze wstawiamy do spoilerów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

Dokładnie takie :) nie jest to jakiś epicki Rom z nowym wyglądem itd bo to baza dopiero

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VrozaX, powiem Ci, że ten ROM jest nawet, nawet :D:D. Co prawda zmieniłem launchera na Holo (coś ten Next mi nie podszedł - ale to jest każdego indywidualna sprawa) ale reszta - godna pochwały. Doinstalowałem jeszcze KranX - [MOD][sTOCK/CM] Kran X i całość hula. To wsparcie dla init.d to wspaniała sprawa. Zawsze jakieś mody można spróbować zainstalować - oczywiście pamiętając o backupie ;) Dzięki za ten FQP. Będziesz nad nim jeszcze pracował?? Aż chciałoby się coś tam mieć z Cyanogenmoda :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

No będę pracował ale musze wiedzieć co chcecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    em23t

Mimo, że jeszcze nie zainstalowałem ;) mogę napisać

DOBRA ROBOTA

Przejrzałem zawartość i wygląda na to, że załączyłeś Chrome i zostawiłeś Browser.apk, czyli prawdopodobnie coś, co się zgłasza jako Internet. Czy to drugie jest do czegoś potrzebne? Raz odpaliłem i...

Czy mógłbyś zastanowić się nad modem, który zawiera tylko aplikacje niezbędne do działania oraz te, które są unikalne dla GC Q4 (mam na myśli Mireo, ale już Internet uważam za niepotrzebny balast), a nie można ich zainstalować z google play? Pozostałe można by samodzielnie zainstalować sobie wedle uznania.

Jeśli chodzi o launcher, to ja akurat korzystam ze Smart Launcher-a, który jest rozwiązaniem minimalistycznym (i o to mi właśnie chodziło). Czy mógłbyś zastanowić się nad jakimś tutorial-em, który opisywał by, żołnierskim językiem, w jaki sposób podmienić w Twoim modzie niektóre aplikacje, na takie do których dany użyszkodnik jest przyzwyczajony?

Np. PlayerPro Music Player jest aplikacją płatną. Ja korzystam z MixZing Music Player, który jest bezpłatny i spełnia moje oczekiwania.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qetuo1

Czy zmodyfikowałeś kernel aby umożliwić podkręcanie procesora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

@up jeszcze nie ;P

@upup na Chrome nie działa czasami FlashPlayer :/ na kreskoweczki wyświetla sie "klocek" że nie ma wtyczki :/ co do playera to dałem PlayerPro bo działa od kopa wersja pro itd itp...

Następny ROM odchudze o pare MB bo wywale Chrome, Browser, Kalendarz, Kalkulator, i inne apki które są nie potrzebne do działania :) zrobie osobną paczke z Aroma Installerem w której będą zawarte wszystkie Player'y z możliwością wyboru 1 :) do wszystkich apek które wywale tak zrobie :) Postaram sie dawać wersje Pro/Full/Unlocked (prócz tych które wymagają modowanego marketu ponieważ taki PowerAmp wypalał się na starcie :( )

Mała Ankieta!!!

Jaki chcielibyście launcher jako podstawowy ? (Moje propozycje LauncherProPlus i AtomLauncher)

Jaką przeglądarkę?

Jaki odtwarzacz muzyki i filmów (MxPlayer chyba najlepszy do filmów)

Jaką alternatywe aparatu/galerii? (Snap Camera + Galeria z Snap polecam!)

Jaki file browser? (Może root explorer?)

I to na tyle :) Piszcie śmiało ja wszystkie propozycje sprawdzę w działaniu / funkcjonalności / wyglądzie :)

Pozdrwiam "MiniDev" VrozaX xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    em23t
    Mała Ankieta!!!

Jaki chcielibyście launcher jako podstawowy ? (Moje propozycje LauncherProPlus i AtomLauncher)

Nikt nie odpowiada, to ja poproszę SmartLauncher-a ;)

Jaką przeglądarkę?

Jakąś szybką i lekką. Jeśli będzie wsparcie dla Flash-a, to miło, ale upierał się nie będę bo nie korzystam.

Jaki odtwarzacz muzyki i filmów (MxPlayer chyba najlepszy do filmów)

Jaką alternatywe aparatu/galerii? (Snap Camera + Galeria z Snap polecam!)

Jaki file browser? (Może root explorer?)

Wszystkie powyższe, a także browser, można samodzielnie doinstalować z market-u.

I to na tyle :) Piszcie śmiało ja wszystkie propozycje sprawdzę w działaniu / funkcjonalności / wyglądzie :)

Jeszcze sie taki nie narodził, co by wszystkim dogodził!

Moim zdaniem lepiej skupić się na modzie minimalistycznym, do którego każdy będzie mógł doinstalować co zechce, no chyba że modyfikujesz nie tylko system, ale i jego aplikacje.

PS

Jako, że jakość GC Q4 jest raczej jakoś, bez ć na końcu, jak wygląda możliwość powrotu, do fabrycznego systemu?

Załóżmy, że instaluję Twoje dzieło, po czym zaczyna mi szwankować hardware i chciałbym oddać do serwisu. Czy wystarczy wtedy pobrać ostatnie update ze strony GoClever i zastosować się do instrukcji jego aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VrozaX

Najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie roma, do którego będzie można wgrać samodzielnie jakieś apki, tzn. takie które będą odpowiadać samemu użytkownikowi, nie ma potrzeby wciskania wszystkiego na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mokry

A nie lepiej było by całkowicie spolszczyć soft? Myślę, że więcej użytkowników miało by uciechę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi