Skocz do zawartości
VrozaX

ROM [4.2.2] FQP - First Quantum Project [05.01.2014] - Stara wersja!

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mi pisze tak: symlink: some symlinks failed E:Error in/sdcard/Quantum bla bla

...

Karta 8 GB class 4

---------- Post dołączono o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

czekaj wgram na inna karte sd i dam znac

---------- Post dołączono o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Zainstalowalem, wyjalem baterie i teraz jak uruchomilem telefon to bialy ekran przez 30 sekund a teraz wylaczylo ekran

---------- Post dołączono o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Ja pierodole, a jak chce grac stocka to gdy klikam install quantum_412.zip to na dole pisze Installation aborted. ♥♥♥♥♥ MAC TU NIC JUZ NIE DZIALA!!!!!!!!!!

---------- Post dołączono o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Teraz normalnie moge zainstalwac ten rom tylko, że po wyjeciu baterii i wlaczeniu telefonu bialy ekran jest na 2 sekund potem czaarny ekran i nie reaguje nic... moze ma ktos skype i pomoze mi na biezaco, juz naprawde nie mam sił na to ;///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby powrócić do stocka trzeba instalować 612 nie można od razu 622?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no chyba, że nagram filmik i zobaczycie jak to wygląda.

---------- Post dołączono o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Z tym ze proboje instalowac 612 ale pisze installation aborted...

---------- Post dołączono o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Ktoś mi pomoże??? ;/ czemu ja wiecznie mam problemy z czymś -.-"

---------- Post dołączono o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Ludzie, jestem z♥♥♥♥♥ym kretynem, pisalo installation aborted, poniewaz w srdoku tego pliku zip byl jeszcze jednen plik zip czyli ten zip nalezalo wypakowac bo byly jeszcze pliki pdf..... Dobra sprobouje wgrac te 612 zip a na to ten rom fqp i zobaczymy ;) dam znac za pare minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

Nie wgrywaj "na to" bo sie nie zmieści ;) nagraj ten filmik szybko :) jakie masz recovery? Wrzuć mój rom na pamięć wew.

Co do braku zasięgu to zaraz znajde rozwiązanie

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VrozaX tu chyba nie chodzi o sam zasięg, komunikat o braku drugiej karty wyświetla mi się dopiero po ok. 3 minutach jak już telefon jest w pełni funkcjonalny (po reboocie) a pierwsza karta "niby" jest ale o pin nie prosi i w zarządzaniu kartami nie ma danych np nr telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam jak nagrać filmiku, ale jeśli masz VrozaX skype to możemy tam załatwić to, ale po co nagrywac, Po zainstlaowaniu romu , bialy ekran na okolo 20 sekund potem ekran gasnie i nic sie nie dzije, tak jest jak nie robie reboot system now

---------- Post dołączono o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Sprobuje wgrac 612 zip apotem 622 a potem fqp. tak robil mateox7 i mu działa. Moze ta aktualizacja z 7 grudnia jest ciulowa ze nie da sie zainstlawoac i bootloopy sa nie wiem. Sprobojue i dam znac za pare minut

---------- Post dołączono o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

hahahah bootloopy sa nawet jak wgralem stockowy rom 612 hahahh to jest je******e na łeb juz -.-"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

Co do 612 622 to bez różnicy jak dla mnie :)

Grzegorz jakie masz to recovery ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carliv recovery v 6.0.4.4

---------- Post dołączono o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Jesl ibez roznicy to czemu mateoxowi7 dizal bez problemu a mi bootloopuje, czym to spowodowane jest

---------- Post dołączono o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

to nei wina twojego romu bo nawet stockowy 612 bootloopy sa jak wgralem -.-

---------- Post dołączono o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

czemu te bootloopy sa ;/// czym to spowodowane... masz skype lub cos? naprawde ktos musi mi pomoc..

---------- Post dołączono o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

jakikowliek rom czy 612 czy 622 czy fqp to bootloopy są. Nie wiem czego to przyczyna...

---------- Post dołączono o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

a jak robie restore swojego starego romu bo robilem backup to wszystko ladnie sie przywraca i dizala, ale instalowanie jakiegos romu to bootloopy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyczyną może jest instalowanie starszego roma niż masz obecny czyli ten z 7 grudnia ja tej aktualizacji nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

@Grzegorz na pewno robisz wszystko dobrze ? Na pewno formatowałeś cache/system/data/sd-ext? Wchodzisz w Advanced i robisz wipe dalvik cache ? Na pewno masz całe sprawne archiwum ? spróbuj jeszcze z mojego romu wywalić bootanimation.zip i bootaudio.zip i zainstaluj go.

@Mateox sparwdzałem cały system i nie ma żadnej zmiany względem sim więc nie rozumiem czemu nie działa bluetooth i karta sim ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi