Skocz do zawartości
hetmanek

Słaba jakość filmów z YouTube.

Rekomendowane odpowiedzi

Po przesiadce z HOXa na Z1 zauważyłem że filmy odtwarzane przez telefon są bardzo słabej jakości. Czy jest to spowodowane aż tak mała rozdzielczością filmów, czy to wina wyświetlacza? Czy to tylko u mnie tak jest, czy też tak macie?

Edytowane przez hetmanek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przełącz sobie jakość filmiku na wyższą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jxx17

[MOD]OG YouTube 5.2.27 Downloader, All Qualities, Background/ScreenOff Playback v8.10 - xda-developers

Zainstaluj sobie te yt. Masz wybór jakości - wybierz taką jaka Ci odpowiada, pobieranie muzyki/video oraz otwarzanie muzyki podczas wyłączonego ekranu, zminimalizowanej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [MOD]OG YouTube 5.2.27 Downloader, All Qualities, Background/ScreenOff Playback v8.10 - xda-developers

Zainstaluj sobie te yt. Masz wybór jakości - wybierz taką jaka Ci odpowiada, pobieranie muzyki/video oraz otwarzanie muzyki podczas wyłączonego ekranu, zminimalizowanej aplikacji.

No dobrze, mogę sobie to zainstalować, ale czy to nie jest dziwne? Z takim wyświetlaczem chyba nawet 480p powinno jakoś wyglądać, a tu masakra, jakbym 240p oglądał mimo włączonego HD...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W YouTube w ustawieniach masz możliwość uruchomienia filmów w wysokiej rozdzielczości podczas transmisji danych a nie tylko po WiFi

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2qisbk0.png

To jest screen dokładnie odzwierciedlający problem. Wszystkie ustawienia na HD, a jakość jak widać.

Edytowane przez Stivi
    Zdjecia w spoiler, nie zapomnij nastepnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jxx17

To jest reklama, podaj jakiś filmik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam po przełączeniu na HQ filmy z YT są świetnej jakości tylko jeden warunek musisz mieć dobry zasięg transferu danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nmnsbl.png

Odtwarzać jak widać przez WiF, internet mam 30 Mbps, wiec nie tu jest pies pogrzebany. Trudno to oddać na screenie, ale serio jest tragedia. U mojej dziewczyny na Sony Xperia S lepiej to wygląda. Pytałem juz kilka osób, bo mogło być tak ze ja coś przesadzam, no ale oni potwierdzają moja wersje. HQ oczywiście włączone, nie bierzcie mnie za idiotę.

Edytowane przez Stivi
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz.... stop klatka zawsze będzie lekko rozmazana...

generalnie youtube to kiepski test jakości filmów- włącz sobie jakiś film FHD nie z yt tylko pobrany na dysk i wtedy powinieneś zobaczyć, że to tylko wina yt.

sprawdź jeszcze filmiki na yt ale otwierając je w chrome bezpośrednio

edit odpal w aplikacji yt filmik Amazing Nature full HD 1080p i zobacz na nim. U mnie jest świetna jakość na tym filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi