Skocz do zawartości
bruus

Poszukiwania aplikacji na Sony Smart Watch 2

Rekomendowane odpowiedzi

vaxeiro

Najlepszym zbiorem widgetów jest program który dopiero co podałem. Są tam oczywiście także kontrolki multimedialne, np do godziny można przypisać "next track", do minut "previous track", do sekund uruchomienie odtwarzacza, do daty sterowanie głośnością. Niestety kontrolki te nie współpracują ze spotify, ale można użyć dedykowanych widgetów programu Media Control które działają ze spotify z poziomu tarczy.

Widgety remote Widget Można przypisać do tarczy zegara ale jedynie na tej zasadzie ze dany element tarczy uruchamia konkretny Widget - np dotknięcie godziny może wyświetlać Widget z rozkładem jazdy, a dotknięcie minut Widget z pilotem do tv itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Poszukuję jakiejś prostej aplikacji może być płatna dzięki której będę mógł odczytywać wgrane przez siebie pliki tekstowe na zegarku. Oraz jakiś program dzięki któremu będę mógł odpisywać na sms. Może być bez pl słownika tylko nie z ang słownikiem bo ściągnąłem jedną płatną i tylko mogę pisać ang słówka. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Przeczytaj posty dosłownie kilka nad swoim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem i ten program do sms własnie działa na zasadzie słownika t9 i ok ale tylko ang...

A nigdzie nie ma odpowiedzi co do programu do odczytywania plików tekstowych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

no właśnie wcale nie, słownik możesz wyłączyć i pisać bez niego. Nie ma sensu włączać go na siłę.

A programów do plików tekstowych jest pełno - i raczej działają podobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jest jakiś program za pomocą której będę mógł odebrać rozmowę i np włączyć tryb głośnomówiący a telefon będzie siedział w uchwycie gdy będę prowadził auto głównie taka funkcja być powinna a w standardowym można tylko odrzucić jak ktoś dzwoni...

ps. I jeszcze powiedz jak wyłączyć w takim razie ten słownik t9 w aplikacji płatnej wersji pro SMS&Notes form SmartWatch bo ja nigdzie opcji nie widzę takiej...;/

I zna ktoś może program dzięki któremu będę mógł ustawić żeby częściej synchronizowały się powiadomienia z np fb niz 15 min jak standardowo...

Edytowane przez DesirePL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciopik

Ad 1. Call Hadling Pro

Ad2. w ustawieniach apki z poziomu telefonu (jeśli dobrze pamiętam)

Ad3. WatchIt! jeśli na telefonie masz częściej powiadomienia to ten program powiadomi cię równolegle z fonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bardzo ale nie mogę nigdzie znaleźć w tych ustawieniach apki do sms wyłączania słownika t9...;/

I jeszcze jedno wiecie jak ustawić w smartwatchu tak aby pokazywał jak go ładuje jaki jest procent naładowania a nie tylko rysunek statyczny??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciopik

ja mam wskaźnik procentowy baterii ale w oryginalnym oprogramowaniu może tego nie być, nie pamiętam jak to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok już sobie poradziłem... Tylko tego programu wachit nie mogę skonfigurować aby mnie powiadamiał:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi