Skocz do zawartości
miraz89

Update.zip dla pentagram quadra 9.7 do wer android 4.2 sdk 3.3.1 ,paczka ota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stworzyłem paczuszkę update.zip aktualizującą soft pentagrama 4.2 do nowszych bibliotek sdk 3.3.1 , posłużyłem się softem bazowym ondy v972 .

Zalety:

Mały rozmiar

szybkość instalacji

mniejsze ryzyko zepsucia

Niczego nie trzeba dogrywać (stery dotyku)

Wady :

kartę sd i zewnętrzną kartę sd traktuje jako jedną całość ,nie wiem dlaczego tak jest ,ale bez obaw , karta zew. sd nie ulegnie skasowaniu w przypadku hard reset.

Uwaga to wersja beta ! , zmiany co do ver 1 : plik build.prop, aplikacje preinstalowane usunięte, oryg.

polskie apki pentagrama zostały włączone do pliku .

Wynik Antutu po podciągnięciu procesora do bezpiecznej wartości 1156 mhz to 20 500 pkt.

Soft jest szybki i stabilny.

Jak zainstalować?

Wsadzasz na karte zew. paczuszke zip, mając wlaczone debugowanie wchodzisz w recovery za pomocą fajnej opcji w programie PhoenixSuit w zakładce Apk (oryginalny soft pentagrama 4.2 posiada recovery ale uszczuplone ,wiec bez obaw , działa), jeśli masz już jakieś recovery wgrane przez siebie to jeszcze lepiej , wchodzisz do niego na przykład za pomocą Rom menager z poziomu tableta , ale wymaga roota ,roota robisz łatwym sposobem za pomocą programu Shuame,są instrukcje w internecie ). W recovery wybierasz opcje update from card ,czy tym podobne, potem sam sie zresetuje i gotowe! .Fabryczne recovery pentagrama obsługuje dotyk ,opcje wybierasz palcem nie klawiszami.

Aktualke znajdziesz :

https://www.dropbox.com/s/dujd4otsobhnts7/update.zip

paczke możesz dowolnie modyfikować na razie to wersja pierwsza, potem będą coraz lepsze :) . Wizualnie zrobiona ,by bardziej przypominała soft pentagrama, to nie jest plik img, nie aktualizuje boota, więc ryzyko "nieodwracalnego" uszkodzenia jest ale bardzo nieprawdopodobne.

Edytowane przez miraz89
    Notka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

ro.product.locale.language=pl

ro.product.locale.region=PL

dopisz to w build.prop jezeli nie ma a jak jest to zmien na j.w bedzie od razu jezyk polski

i wrzuc na jakis normalny server

edit: btw to nie jest ota

Edytowane przez firomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też tak myślałem ,że gdzieś config trzeba edit , ale dzieki za małą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andr3v
    są instrukcje w internecie

Wow, super opis.

Wady :

kartę sd i zewnętrzną kartę sd traktuje jako jedną całość ,nie wiem dlaczego tak jest ,ale bez obaw , karta zew. sd nie ulegnie skasowaniu w przypadku hard reset.

Aktualke znajdziesz na chomiku o nazwie nanoscience

Wróć jak to naprawisz i wrzucisz na normalny hosting. Dla mnie obie te rzeczy powodują, że nawet się nie zainteresuje tym romem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi