Skocz do zawartości
Madz

Folia ochronna do s4mini

Rekomendowane odpowiedzi

Madz

Jaką polecacie folię ochronną do tego modelu żeby nie było po jej naklejeniu problemów z dotykiem?

Edytowane przez Htc_hack_Htc
    poprawiłem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze? Po co?

Nie używam folii, nie noszę telefonu w kieszeni tylko w futerale i szybka jak marzenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 3MK. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również 3MK (matowa) - dobrze spasowana, zero problemów przy zakładaniu, wytrzymała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam telefon od wrzesnia 2013 zadnej folii nie naklejalem, 0 rys jak do tej pory :) a upadki otarcia trzymanie w kieszeni z kluczami monetami byly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, nic tak nie boli jak pierwsza rysa :) więc lepiej wcześniej, niż za późno :PP

Trzymka, malwina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

wiesz, szybka z jedną drobną ryską mniej boli, niż wiecznie porysowana folia., bo one ledwo ją przykleisz, to jest porysowana od zwykłego wkładania do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też prawda, wszystko zależy od preferencji, z całą pewnością lepiej szkło niż nic, ale folia też nie jest zła. Ja zdecydowanie preferuję folię. Często słyszę, że folia jest porysowana i to przeszkadza, rozumiem, bo to jest do zrozumienia, ale osobiście wolę, żeby zarysowana była folia niż wyświetlacz, folię mogę łatwo i szybko wymienić, jeśli zużyje się ona w stopniu, w którym nie będzie funkcjonalna. Używam 3mk Matte od długiego czasu i nie narzekam na widoczność zarysowań i zadrapań ;p ale wiadomo, że każde rozwiązanie znajdzie sowich przeciwników i wielbicieli :) @CrashNull jaka to folia Cie tak rozzłościła ? ;/ :D

Trzymka, malwina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull
    Napisano (edytowane)

Nie pamiętam, przestałem używać już dawno. Ostatnie moje telefony jakoś nie chcą się porysować. Przestałem też korzystać z futerałów, bo wydłużają czas dostępu do telefonu i przeszkadzają w używaniu w uchwycie w aucie oraz psują ich wygląd. Mini ma ramkę, która wygląda elegancko. Nie ważne, że plastik, ale zakrywanie tego psuje wygląd telefonu. No tak mam.

Edytowane przez CrashNull

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi