Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Nowy build Froyo

Rekomendowane odpowiedzi

sp4ubw

3 x tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za szybko odpowiedz masz piwo u mnie :)

---------- Post dołączono o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

PS. a jak z rootem ?? bo teraz mam zrootowany telefon jak wgram tego roma na nowo bede musiał rootować ??

i sterowniki do RDS Lite 4.9 Używam wersje 4.8 a są chyba potrzebne 4.9 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RDS Lite 4.9 wiec mam dobry:) chodziło mi o to ze napewno bede potrzebował sterowników USB Handset_USB_Driver_32_v4.9.0 bo czesniej uzywałem Handset_USB_Driver_32_v4.8.0

Jakoś dam rade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mnl187

Nie wiem czy wszystko zrobiłem jak należy...Ściagnałem stery i je zainstalowałem, potem RDS Lite 4.9, właczłem tryb debugowania, instlacja przebiegła bez problemów.Telefon się włączył , blur tez (podobno mialo go nie być), przywróciłem ustawienia fabryczne (w info o fonie mam wersje 2.21 nr 3.4.2-145) po czym wgralem z4root wciskam "root" i tak raz poczekalem 5 minut i nic, reboot i znowu sprobowalem tym razem czekajac okolo 15 minut - dalej zawiesza sie na rootowaniu a kiedy wylacze proces to po ponownym wlaczeniu z4root pojawia sie bialy ekran.Wie ktos gdzie popelnilem blad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzyj superOneClick, bo z4root na froyo nie dziala

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie Kolezka ^ ^ ma racje ja tez juz wgrałe rota zrobiłem i podkreciłem procka :) w ustwieniach jest o wiele lepiej :) ogólnie wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

No i Swype działa tak jak powinien ;) w końcu pozwala na wyłączenie "znaków narodowych" :) plusik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomózcie laikowi :-)

zainstalowałem System Recovery

gdy biorę opcje restore i wskazuje katalog to wyświetla mi md5 sum mismatch --w kalalogu rozpakowany załącznik 2 z #1postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

3dekstron, nie sprawdzalem pliku z backupem, byc moze jest uszkodzony lub masz problem z karta pamieci. Poniewaz jest to dosc stabilna kompilacja to proponuje jednak RSD i pelny flash. Lub jesli chcesz wyprobowac z opcja powortu do 2.1 to sciagnij ten ROM:

[ROM] Pays-ROM Defy v3.0 Froyo with Ginger feeling [ NEW BUILD 3.4.2_145-003 !] - xda-developers

W wersji 3.0 jest juz oparty na buildzie 145. To wersja modowana, zdeodexowana, z mnostwem dodatkow, z usunietymi niepotrzebnymi dodatkami. No i ten nandroid backup jest poprawny. Do przestestowania nadaje sie idealnie. A kto wie, moze Ci sie spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi