Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Nowy build Froyo

Rekomendowane odpowiedzi

mnl187

Kolega powyżej próbuje przez recovery pchnąć ROM...Moje pytanie czym lepiej to zrobić RSD (w trybie zgodnośći na Win7 x64) czy właśnie z poziomu recovery?

U mnie po wrzuceniu Romu Rsd, przywróceniu ustawień fabrycznych, SuperOneClick root i próbie załadowania ustawień procka do Milestone Overclock na chwile zawiesza system po czym wywalal błęda , ze aplikacja musi być zamknięta (Oczywiście nie dostaje SU).Wydawało mi się że to powinno być proste a tu psikus i ciągle schodek ;pp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Mialem to samo z Milestone Overclock. Usun te aplikacje. Zrestartuj telefon. Zainstaluj ponownie i zacznie dzialac prawidlowo. Oczywiscie o ile masz roota. Aha, tylko wersja 1.47 bedzie dzialac, wczesniejsze nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus
    3dekstron, nie sprawdzalem pliku z backupem, byc moze jest uszkodzony lub masz problem z karta pamieci. Poniewaz jest to dosc stabilna kompilacja to proponuje jednak RSD i pelny flash. Lub jesli chcesz wyprobowac z opcja powortu do 2.1 to sciagnij ten ROM:

[ROM] Pays-ROM Defy v3.0 Froyo with Ginger feeling [ NEW BUILD 3.4.2_145-003 !] - xda-developers

W wersji 3.0 jest juz oparty na buildzie 145. To wersja modowana, zdeodexowana, z mnostwem dodatkow, z usunietymi niepotrzebnymi dodatkami. No i ten nandroid backup jest poprawny. Do przestestowania nadaje sie idealnie. A kto wie, moze Ci sie spodoba :)

własnie to instaluje bo w tym romie chce ikone bateri zmienic na taką fajną z tej strony UOT Kitchen

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mnl187

Pojawiła się ikonka SU ,więc powinien byc, dodatkowo w Superoneclick wszystko zakończylo się powodzeniem.Zaciekawił mnie właśnie Twój poprzedni post z linkiem na XDA z motywem 2.3 tylko nie ma info czy posiada PL.

Sry za offtopa, ale ciekawi mnie czy portują 2.3 na Defy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Tak, ma jezyk polski, przeciez jest to ta sama kompilacja :)

Nie ma portowania 2.3 na Defy, nie da sie wrzucic kernela. Mozna co najwyzej zmienic aplikacje i motyw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sp4ubw , poszło wszystko tylko ściągnołem jeszcze raz i rozpakowałem 7z a nie winrarem ---tylko dalej kupa bo po tym wszystkim, telefon nie chce uruchomić i zostaje na znaczku motoroli - jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mnl187

No to zrobili mi straszny psikus ;\ .Śmiać mi się właśnie chce, że na mojego wysłużonego i7500 właśnie przerabiają 2.3, a z tego co wiem to Samsung nie udostępnił kodu.Kończę offtopa.

Niestety restart fona też nie pomógł z Milestone Overclock, mam wersję SuperOneClickv1.6.5-ShortFuse zassaną z forum XDA.

EDIT: SU jest bo właśnie wsadziłem Recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw , poszło wszystko tylko ściągnołem jeszcze raz i rozpakowałem 7z a nie winrarem ---tylko dalej kupa bo po tym wszystkim, telefon nie chce uruchomić i zostaje na znaczku motoroli - jak to naprawic?

jak zrobic backup do starego romu z karty pamięci -- zaciskam power+volume down .....i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Może ktoś podrzucić standardową aplikacje do smsów bo tylko w niej jest możliwość wyłączenia znaków narodowych w sms, a właśnie zrobiłem upgrade do Pays ROM, a tam jest jakiś zamiennik aplikacji SMS/MMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

3dekstron, a ty w ogole na jaki ROM wrzucales tago nandroida? Moze na 2.1 jeszcze? Jesli tak to masz instrukcja na XDA jak to zrobic, zeby moc powrocic do 2.1 oraz zeby to zadzialalo, nie mozesz bezposrednio wrzucac backupu na inna kompilacje i na inny system. Ogolnie to jak chcesz przywrocic telefon to po prostu zrob flash przez RSD i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi