Skocz do zawartości
sp4ubw

[ROM] Nowy build Froyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy na tym romie z tego postu działa raport sms/mms bo na romie 2.51.1 nie działało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dejo89

Siemanko mam mautki problem RDS nie laczy sie do motoroki mam najnowsze sterowniki i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaki masz system w kompie ?? jesli masz 32 bity to musisz sciągnać >>Handset_USB_Driver_32_v4.9.0 a jak 64 bity to >>Handset_USB_Driver_64_v4.9.0 i wersje RDS Lite musisz miec 4.9 i pamietaj ze telefon musi byc podłączony w trybie bootlader:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dejo89

Tak wiem mam sterowniki zgodne z systemem, RDS 4.9 i wlaczam telefon w trybie bootlader naciskajac przycisk wlaczania tel i glosnosc , i tam wykrywa ze jest podlaczenie usb ale w rds nie laczy sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie wiem nigdy takiego problemu z RDS Lite nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sp4ubw

Ok, już zrozumiałem, a myślałem że można wrzucić 2.2 na 2.1 przez recovery (no nie śmiejcie się to dopiero moja pierwsza próba)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Wgrałem i ja.

Teraz wrzucam moda na 720p i fullscreen record.

Czekam na deodexed :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus
    3dekstron, nie sprawdzalem pliku z backupem, byc moze jest uszkodzony lub masz problem z karta pamieci. Poniewaz jest to dosc stabilna kompilacja to proponuje jednak RSD i pelny flash. Lub jesli chcesz wyprobowac z opcja powortu do 2.1 to sciagnij ten ROM:

[ROM] Pays-ROM Defy v3.0 Froyo with Ginger feeling [ NEW BUILD 3.4.2_145-003 !] - xda-developers

W wersji 3.0 jest juz oparty na buildzie 145. To wersja modowana, zdeodexowana, z mnostwem dodatkow, z usunietymi niepotrzebnymi dodatkami. No i ten nandroid backup jest poprawny. Do przestestowania nadaje sie idealnie. A kto wie, moze Ci sie spodoba :)

W tym romie jedyne bugi dla mnie to brak Kalendarza ? :| i standardowej aplikacji SMS, nie wiesz czy można je jakoś dograć ?

Ok znalazłem, mozna zostawić sobie aplikacje które chcemy ;) jupi http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=11347929&postcount=104

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na deodexed :-)

A co dokładnie ten Deodexed daje? I czy rom od paysa trzeba wgrać na najnowszego, czy można mieć froyo od orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dejo89

Razwiazalem problem z RDS wgralem starsza wersje i juz wykrywa tel ale po zainstalowaniu Froyo z recovera telefon sie wiesza. Instalacja sie konczy tel sie uruchamia wyskakuje ogo motoroli i nic stoi, probowalem reset i nic co robic w tym wypadku ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi