Skocz do zawartości
JaRoz

Muzyka zatrzymuje się podczas odtwarzania

Rekomendowane odpowiedzi

JaRoz

Witam,

Panowie a może i Panie ;-)

Mam problem z 2 tygodniową Zetka, muzyka sama się pauzuje podczas odtwarzania. Nieważne jakie słuchawki są podłączone i czy ekran jest zablokowany, oraz jakim odtwarzaczem słucham muzyki. Po jakimś czasie jest to losowy okres może być minuta może być 10 minut. Muzyka sama się zatrzymuje jakby ktoś włączył pauze. Telefon może leżeć na stole i po minucie grania wyłączy się pauza. Szukałem wszędzie odpowiedzi i nic nie pomaga telefonów z androidem miałem 5 w żadnym nie było takich problemów. Telefon prosto z salonu Orange. Sprawdzałem wachdogiem czy jakiś proces nie obciąża procesora ale nic niepokojącego nie zauważyłem. Tryb stamina itd też nie ma wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Rozumiem że pauzuje się odtwarzacz a nie zanika dźwięk podczas ciągłego odtwarzania? Wygląda to na jakiś problem programowy, jeśli próbowałeś wszystkiego (prawie) to czas na "factory reset" albo "napraw telefon w SPCC".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaRoz

Po prostu słucham sobie muzyki telefon w kieszeni nagle muzyka przestaje grac wyciągami telefon i jest pauza wciskam Play i gra dalej, gdy słucham radia to radio się wyłącza i trzeba je włączyć. Można wcisnąć przycisk pilota w słuchawkach i muzyka gra dalej ale nie używam słuchawek z zestawu jakoś mi nie podpisywał. Wszystkie inne aplikacje działają normalnie nic się nie wysypuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jane

Ja miałem taki sam problem, co prawda inny producent telefonu ale działo sie tak samo i też nigdzie nie znalazem odpowiedzi. Pisałem nawet do producenta i zaproponowali użycie innych sluchawek. Ale mam tylko jedne a z dołączonych do zestawu nie zamierzam korzystav. Też nie wiem co z tym zrobić ale od kilku dni znów nie bylo z tym problemu. Zobaczymy czy usterka sama ustala czy zwyczajnie w ostatnich dniach miałem szczęście że dźwięk sie nie wylaczal.

Wysłane z Htc One SV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaRoz

Podobno jak ktoś ma zainstalowana apke audioteka to powoduje właśnie pauzowanie muzyki ale ona jest chyba tylko w telefonach z Tmobile sprawdź u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jane

Coś w tym może być bo mam ta apke a kilka dni temu w menu zarządzania aplikacjami dałem wylacz lub wymus zatrzymanie bo odinstalowac sie jej nie da. Być może dlatego od kilku dni problem sie nie pojawia, a nie skojarzyłem tych dwóch faktów:-)

Dzięki.

Wysłane z Htc One SV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Endzik

Mam dokładnie taki sam problem i też posiadam telefon z orange kupiony 2 tygodnie temu, muzyka wyłącza się również gdy jest puszczona na głośniku, czasem to irytuje bo potrafi wyłączyć się po kilka razy a czasem idzie godzinę i nic się nie wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jane

Wygląda na to że mi pomogło wyłączenie w menedżerze aplikacji Audioteka tak jak kolega wyżej poradzil.

Wysłane z Htc One SV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi