Skocz do zawartości
malacha

Dyskusja na temat modyfikacji do Samsung Galaxy Tab 3 8.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w spisie o temacie tego tabletu.

Iż zauważyłem, że nikt na tym forum jeszcze nic o nim nie pisał, to ja co napiszę.

Hmmm zaczynam :D

Urządzenie to da się zmodyfikować jak każde inne (oczywiscie z androidem).

Nie będę tutaj pisał jak co zainstalować. Jeżeli będzie takie cos potrzebne stworze tutoriala na temat modyfikowania naszego samsunga.

CWM recovery Touch\Nontouch : [Recovery] CWM Touch & Non-Touch Recovery - xda-developers

TWRP recovery: [RECOVERY] TWRP 2.5.0.0 - r#3 - xda-developers

Root: How to Root the Samsung Galaxy Tab 3 8.0 and Install Custom Recovery - TheUnlockr TheUnlockr

Romy: Galaxy Tab 3 8.0 Android Development - xda-developers

W przyszłosci mam zamiar stworzenia własnego romu opartego o CM.

W odpowiedziach prosiłbym o (w miarę możliwosci) dodawania linków do modyfikacji...

Liczę na nagrodę :DDD

Edytowane przez Staszicu
aktualizacja tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie, w razie czego w Tabie 3 da się wrócić do oryginalnego romu tak by nie stracić gwarancji i się w razie czego nie "skapowali" w serwisie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli będzie takie cos potrzebne stworze tutoriala na temat modyfikowania naszego samsunga.

Bardzo bym prosił o napisanie takiego poradnika po polsku,zapewne wielu ludzi będzie wdzięcznych i z góry dziękuję a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy i czy w ogóle TAB3 8.0 otrzyma aktualizację 4.4 ? Czy jest jakięś oficjalne info?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Otrzymać - otrzyma, ale data (z tego co wiem), nie została podana

For now, there is an internal Samsung Knox document which was leaked, and which showed a few devices which are going to get the Android 4.4 update, and the document actually showed the devices which would get the Samsung Knox in the coming update. The devices are as follows:

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung Galaxy S4 Active

Samsung Galaxy Note 3 – Update Rolling out in UK, India

Samsung Galaxy Mega (no confirmation whether the 5.8, 6.3 or both)

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung Galaxy Tab 3 & Tab 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak poza tym...to czytam wszędzie na różnych forach jakieś dziwne i zakręcone sposoby na rotowanie tego tabletu ...i pytam się o co chodzi?

Przecież wystarczy wejść na stronę Root Android phone, flash custom ROM and manage your Android devices, Rooting Freeware Download - Kingo i pobrać od nich Kingo Android ROOT ten program robi wszystko automatycznie jednym przyciskiem w kilka minut!!

Zrobiłem to i potwierdzam jego działanie na wersji T310 jak i T311. Ten program do rotowania "rozwala" większość sprzętu bez problemu...czy to SG SII czy GoClewery (tablety i telefony)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AM00

Dodaj CF-autoroot bo jest prościej zrootować

Audycja zawierała lokowanie tapatalka SGT P3110

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie jest pokazany licznik flashowań? Zainstalowałem nieoficjalne 4.4.2, później powróciłem do stockowego FW i go zrootowałem. Po wgraniu czystego romu chyba miałem status official i teraz mam custom (ale to przez root).

Jeżeli teraz wgram przez odin stockowy FW to będzie wszystko ok i można oddawać na gwarancję bez obaw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGT 3 na razie nie ma licznika KNOX. Wystarczy wgrać przez Odina najnowszy XEO, i nie ma śladu manipulacji (root).

Nie wiem jak będzie po aktualizacji do andka 4.4 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie ma śladu kiedy będzie kitkat i nieoficjalny cyanogenmod 4.4.2 spisuje się bardzo dobrze!

@muciugo

jakiego softu używasz w swoim tablecie i czy możesz powiedzieć ze polecasz go innym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi