Skocz do zawartości
malacha

Dyskusja na temat modyfikacji do Samsung Galaxy Tab 3 8.0

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wszystkich romów jakie testowałem najbardziej przypadł mi do gustu FastDream v6.1, ale i tak powróciłem do oryginalnego oprogramowania, wykonałem kilka poprawek np. xposed + usunięcie zbędnego oprogramowania od producenta i tablet śmiga aż miło a8), ale to jest moje prywatne zdanie. Każdy ma inne wymagania i inaczej oceni dany rom ponieważ każdy z nas inaczej wykorzystuje swojego tableta (niektórzy do gier, niektórzy do pracy a jeszcze inni tylko do oglądania filmów na tv przez adapter MHL)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Moim zdaniem można pozwolić sobie na usunięcie chociażby kalendarza/muzyki/video. Są to zbędne/słabe rzeczy. Ze sklepu Play następnie pobierasz np. VLC media player

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaki rom polecacie? Aby sprawnie działał? Póki co śmigam na stockowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam ten stockowy 4.4.2 plus xposed i nic więcej nietrzeba testowałem CM ale nie działa kamera i długo się włańczał tablet i nie ładował się przy wyłączonym ekranie slimkat też błędy miał aokp też ten mnie zadowala. Wie ktoś może jak zainstalować mod 3minit battery mod?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam..Jestem świeży w tych tematach i proszę o pomoc..Chce wykonać Roota w na moim tablecie lecz nie wiem czy mogę to zrobić dokładnie według tej instrukcji którą podaje w linku..Czy plik który wrzucam do Odina jest dokładnie taki sam jak w podanym opisie..Czy musi być w języku Polskim..Dzięki za info

How to root Samsung Galaxy Tab 3 SM-T311

Galaxy Tab 3 SM-T311 3G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co tyle kombinować. Po prostu ściągnij sobie na komputer program KINGO ANDROID ROOT. Ten program sam zrootuje Ci tablet przez kabel usb. Było już o tym pisane wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem wrzucić roota przez kingo ale nic nie wyszło..Tablet dwa razy się wyłączył cały czas program ściągał pliki i nic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałem. Chyba ze 4 czy 5 razy się włączał i wyłączał. Bardzo długo to wszystko trwało. Trzeba cierpliwie czekać. Po wielu próbach Kingo na końcu spyta o alternatywną metodę zrootowania przez ingerencję w recovery. Musisz dać zgodę i znowu poczekać, tym razem krócej i masz roota. Wiem co piszę bo sam w ten sposób rootowałem ten sam tablet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Kingo Root potrafi także usunąć roota ? Bo "Przywrócenie do ustawień fabrycznych" roota mi nie zabrało . A muszę odrootować tablet w celu oddania go do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi