Skocz do zawartości
Mały Jeż

Prośba o pomoc w wyborze karty pamięci - która lepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie i Panie, potrzebuje bardzo pilnie pomocy ( max. do końca tygodnia). Tato kupił sobie ostatnio Galaxy Tab 2.0. Nie wiem czy jest to model P-75X0 czy też P-51X0, ale myślę, że jeśli chodzi o ten problem to nie ma to większego znaczenia. Przechodząc do meritum - zbliżają się święta, więc pora zakupić prezenty. Wybór padł na kartę pamięci do wspomnianego SGT 2.0. Tutaj wielce się waham nad wyborem więc proszę Was o pomoc - zależy mi na czasie, bo w piątek wyjeżdżam z Wrocławia do rodzinnej miejscowości (nie ma tam wyboru jeśli chodzi o te rzeczy) więc do tego czasu muszę coś zakupić sensownego na terenie Wrocławia. Tato używa tego tabletu jako zabawki, a więc gry i tego typu sprawy wchodzą w grę, więc nie wiem czy lepsza będzie karta 32GB w klasie 4 czy może 16GB w klasie 10. Mój budżet wynosi około 80zł na ten cel.

Zastanawiam się nad tym:

KARTA PAMIĘCI GOODRAM MICRO SDHC 32GB + ADAPTER SD (3775680916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub nad tym :

GOODRAM 16GB KARTA MICRO SD HC CL10 FULL HD 5143 (3739785194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może warto dopłacić i zakupić tę kartę:

GOODRAM 32 GB MICRO SD HC CLASS 10 UHS-1 2565 (3719222047) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mile widziane będzie jeśli podrzucicie np. jakiś sklep sieciowy (np. Media Markt lub MediaExpert) w którym można kupić właśnie taką kartę w rozsądnej cenie. Co stosujecie u siebie? Czy faktycznie jest tak duża przepaść między klasą 4, a klasą 10?

Jak powiedziałem na początku - potrzebuję tej pomocy pilnie.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji.

P.S oczywiście sklepy na terenie Wrocławia. Dlaczego sam nie oblatam sklepów? Studia + praca i niestety brakuje mi na to czasu więc potrzebuje jakiejś konkretnej wskazówki. Poza tym wolę dopytać na forum niż słuchać sprzedawcy, który przecież będzie jedynie chciał sprzedać mi swój towar.

Edytowane przez Movement
    Poprawa tytułu na bardziej przystępny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi