Skocz do zawartości
telker

Ogladanie filmów z YOUTUBE - jak ustawić ?

Rekomendowane odpowiedzi

telker

Witam.

Oglądałem jedną z moich aukcji na której były dwa linki do filmów z youtube. Jak w jeden wszedłem na jeden link zapytał mnie przez co mam oglądać i klinałem prze youtube i powiedział ze nie moge oglądac i potem kliknałem ze przez internet i zaznaczyłem zeby to zapamietał ( zapamietaj ustawienia - cos w tym stylu) a w drugim linku klinęło mi się ze ma zapamietac ogladanie przez Youtuba i teraz nie moge oglądac tego filmiku. Gdzie w ustawieniach znależć te zapytanie zeby wszystko oglądane było przez Internet ( jakos to tak brzmiało). Szukam w ustawieniach ale nic mi nie wychodzi

JACEK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawienie/aplikacje, wchodzisz w konkretna aplikacje i na samym dole będziesz miał guzik "wyczyść domyślne"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    telker

Dzięki za podpowiedz. Znalazłem wszystko. :super: Tylko dlaczego jeden film z mojego youtube jest odtwarzany a drugi nie - jest komunikat :Nie można odtworzyć filmu wideo. Niestety nie można odtworzyć tego filmu wideo. Filmy są w tym samym formacie .mpg i nie wiem w czym tkwi błąd. Przez stronę internetową wszystko sie otwiera należycie.

Edytowane przez telker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także mam problem z YouTube, przy Low Quality odtwarza świetnie ale przy High Quality wyświetla bląd i muszę wymusić zamknięcie, wiecie może co się dziej? może coś źle ustawiłem... proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi