Skocz do zawartości
adikEC

Jak PowerBank wybrać dla Note 3? Na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

adikEC

Witam,

jak w temacie, chcę zakupić jakiś wydajny power bank do naszej Notki. Czy ktoś używa lub może coś polecić? Na co warto zwrócić uwagę?

Edytowane przez Movement
    poprawa wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na to, że w praktyce PowerBank o poj. np. 10 000mha nie naładuje ci note 3 razy tylko góra dwa i to nie zawsze, i nie mysle tylko o chińskich bankach bo te maja rzeczywistą pojemnosc nieraz dwukrotnie nizsza. W przypadku Note 3 lepszym wyborem bedzie dokupienie dodatkowej baterii czy dwóch i ładowarki do nich, żebys nie musiał w telefonie ładować. Jak chcesz zasilać więcej urządzeń to PowerBank może być. Sam używam dobrego PowerBanka 10 000mha i jednak wcale nie jest wygodne noszenie go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adikEC

Kupno dodatkowych baterii raczej mnie nie przekonuje, tymbardziej że chce też ładować tablet. Zastanawiam się nad Lepow U-Stone 12000mAh bądź oryginalnym powerbankiem Samsunga o pojemności 9000mAh. Oba wypadają podobnie cenowo, ok 250zl. Tylko kwestia teraz czy takie powerbanki nie wpływaja negatywnie na baterie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego miałyby źle wpływać? wybierz taki PowerBank który będzie dawał przynajmniej 1,5 A, wiekszość ma 1A lub 0,5A więc ładowanie trwa wieczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adikEC

Widzę że jest troche tych powerbanków które daja 2,1 A. Tylko kurde czy faktycznie warto dawać 250zł czy zwykłe jakieś "noname" z allegro za 100- 150zł też bedą śmigały? Chciałbym żeby chociaż było te 9000-12000mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chińczyki noname też będą śmigać, ale ich rzeczywista pojemność jest mierna, nie bez powodu można kupić chińczyka 10 000 za 100 zł... Ja już się nastawiłeś na powerbank to zainwestuj te 250 zł i kup coś porządnego, tylko wtedy to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gelos

Measy bat 10000 - używałem na wyjeździe zagranicznym i sprawdził się super. Minimum 3x lądowania do pełna od zera (Note 1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ravage

Ja właśnie kupiłem oryginalny Extra Battery Kit. Ładowarka super wykonana, bateria ładuje się ok 80min Do tego w zestawie jest przeźroczyste etui na baterie. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adikEC

Masz może jakiś link do tego co kupiłes?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi