Skocz do zawartości
adikEC

Jak PowerBank wybrać dla Note 3? Na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

adikEC

Aaa czyli chodzi o taki zestaw. Fajna sprawa, ale jednak wole coś co mogę podpiąć do fona zamiast sciągać klapkę i wymieniać baterie. Widze, że dwie osoby mają Measy i są zadowolone, więc może się też na niego skusze. THX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy tym power bankiem można lądować naszego note 3 bez żadnej szkody bądź uszkodzenia PQI i-Power 7800 Power Bank 7800mAh a to jego parametry ładowania

zasilanie: napięcie wejściowe: 5V, 1.5A ; napięcie wyjściowe: 5V, 1A (max)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowarka oryginalna do Note 3 ma 2A to raz, dwa - N3 dobiera sobie jakim prądem ma być ładowany (dlatego 1A max ma bateria/powerbank)

Jeśli będziesz "hardkorowo" korzystał z telefonu (gps,wifi,gra,nawigacja i np muzyka) to powerbank może mieć problem z "ładowaniem" telefonu,ba może mieć problem z utrzymaniem tego samego poziomu - może doładowywać ale wolniej niż bateria będzie wykorzystywana (chociaż rzadko...)

PowerBank jest ok i niczego nie uszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

Anker. Mam dwa 12k mAh do używania w samochodzie/rowerze i jestem wielce zadowolony. Z racji zakupienia większej baterii do Note'a to są jedyne powerbanki z posiadanych przezemnie które są wstanie napompować wielgachny akumulator spod znaku zerowej limonki. Plusem tego akurat powerbanku są dwa gniazda usb, z których jedno jest specjalnie dedykowane produktom Samsunga. Anker, w odróżnieniu od samsungowej, markowej i niepodrabianej ładowarki samochodowej ładuje zarówno oryginalną jak i powiększoną baterię telefonu, gdy ten w samochodzie odtwarza muzykę/film i jednocześnie nawiguje, loguje przejechaną trasę i ogólnie korzysta ze wszystkich możliwych sensorów i pożeraczy energii elektrycznej.

Z czystym sumiemiem polecam więc produkty Ankera. Dodatkowo mogę zapewnić iż są to urządzenia trwałe - wspomniane powerbanki są w ciągłym użyciu u mnie od ponad roku i jak na razie nie wykazują zauważalnego spadku wydajności. Ich jedyną wadą jest jedynie konieczność korzystania z dedykowanej ładowarki - ale jeśli ktoś preferuje mniejsze pojemności, to producent oferuje bardzo poręczne akumulatory ładowane kablem USB w pojemnościach do około 8000 mAh.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    igi

Zdecydowanie Anker :)

Druga generacja, Astro 3 ma maksimum na pojedynczym wyjściu aż 5V/2,4A, a sumarycznie na trzech wyjściach max aż do 4A. Wystarczająca do ładowania nawet bardzo obciążonego telefonu

Pojemność określona uczciwie, rewelacyjne wykonanie, a poprzez Amazon cena konkurencyjna nawet z "lepszą chińszczyzną"

http://www.amazon.co.uk/12000mAh-External-Fastest-charging-Triple-Port-Highest-Energy-efficiency/dp/B00CEZBKTO/ref=sr_1_3/278-9859329-1829451?s=electronics&ie=UTF8&qid=1391590639&sr=1-3&keywords=Anker

lub starszy, ale pojemniejszy:

http://www.amazon.co.uk/15000mAh-Portable-Ultra-High-Capacity-External/dp/B00D5T3QK4/ref=sr_1_1/278-9859329-1829451?s=electronics&ie=UTF8&qid=1391590639&sr=1-1&keywords=Anker

Przesyłka z Amazon darmowa, w ramach Unii oczywiście bez cła, czekałem około 2 tygodni.

Gwarancja 2 lata, mam nadzieję, że nigdy nie skorzystam - ale pewnie jak to w Amazon bezproblemowa (mam nadzieję) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fludi

A gdzie w Polsce można kupić tego Astro3 2nd Gen od Anker'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    igi

Widuję na Allegro - ale najczęściej w niedorzecznych cenach.

Biorąc pod uwagę, że nie płacisz za przesyłkę z Anglii, to nie sądzę, żeby udało Ci się kupić taniej.

Zresztą sam producent kieruje do Amazon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    criav

Dodam od siebie, że do swojego N2 kupiłem Measy BAT10000 i jestem powiedzmy umiarkowanie zadowolony. Według danych producenta bateria ma dwa wyjścia - 1A i 2A. Co ciekawe ładowanie wyjściem 1A daje mi najczęściej 800mAh, czasem 1000mAh, ale gdy ładuję wyjściem 2A, to ładuje mi... 700-800 mAh. W topicu na forum N2 wypowiadał się inny użytkownik u którego wartość przy ładowaniu 2A była niewiele lepsza niż u mnie. Tak więc pamiętajcie, że to, że na baterii jest 1.5A lub 2A wcale nie oznacza, że tyle będzie przy faktycznym ładowaniu. Nie mniej jeśli komuś nie zależy na prędkości ładowania, a na taniej, pojemnej baterii to polecam. Można ją dostać na Allegro za jakieś 140 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fludi

Kupiłem astro3 w Niemczech zobaczymy jak się będzie sprawował.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi