Skocz do zawartości
Rockstarr

ROM [S4][4.4.2] CyanogenMod 11 - Android Kit Kat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca wiem o czym mówisz, ale jeśli chodzi o wgranie Maximusa to robisz tak:

wgrywasz rom (z karty pamieci), potem flashujesz firmware.zip, nastepnie pownie wgrywasz rom (ten z karty pamieci)

tylko musisz go ponownie wgrac na karte, bo po wgraniu firmware.zip wyczysci Ci cala karte pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@81grzes

Nie, maximusa już wgrałem tylko mam problem z pamięcią xD wcześniej opisałem ten problem. Mam rozwiązanie tego problemu na xda tylko za bardzo nie rozumiem "instrukcji"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisza tam ze: flashujesz firmware.zip, potem wrzucasz recowery (nadal w trybie RUU) i po wgraniu romu na karte pamieci instalujesz go ponownie, czyli reflash...

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem z instalacją, od razu mówie że nie jestem doświadczony, aczkolwiek robiłem wszystko z instrukcją, wgrałem boot.img przechodze do recovery, wybieram rom, akceptuje po jakiś 3 minutach mam taki napis "some changes failed Error in /sdcard/flash/cm-11-20140-snapchot-m4-ville.zip (status7) installation aborted." Mam dostęp do bootladera, chciałbym spróbować wgrać inny rom, ale nie wiem w jaki sposób wrzucić go na karte sd. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże. :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejsi

Czy masz się off? I ta wersja snapshot ma buga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wszystko ogarnąłem ;) miałem złe recovery dlatego nie czytało romu, jakiego buga masz na myśli? jak na razie po paru godzinach użytkowania znalazłem tylko problem z przednią kamerą w snapchat-cie, próbowałem też wgrać nightly ale miałem takie okienko co chwilę "unfortunately the process com.android.phone has stopped", więc wróciłem do snapshot, póki co jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejsi

Ja właśnie na snapshot miałem ciągle reboty i jadę na nightly, czy wam też nie wyświetla zdjęć z fb w kontaktach? I ciagle są problemy z stabilnoscia aplikacji od kamery więcej nic nie przeszkadza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a czy autorzy uporali się z aparatem, a konkretniej problemem z łapaniem ostrości? To ważna dla mnie rzeczy, podobno wszystkie softy nie oparte o sense mają z tym problem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejsi

Nie ciągle to samo

Wysłane z mojego One S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi