Skocz do zawartości
Rockstarr

ROM [S4][4.4.2] CyanogenMod 11 - Android Kit Kat

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem na moim HTC i śmiga super! Pytanie dlaczego nie ma opcji tworzenia zdjęć sferycznych w aparacie?

Dodatkowo bardzo cicho działa głośnik podczas rozmowy telefonicznej

Edytowane przez lukaszm89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Susu69

@ORMO_PL jak tylko postawie telefon (posypały mi się /data i /cache) to postaram się zrobić parę podobnych ujęć do jakiś z czasów oryginalnego softa a narazie zobacz na to:

parę zdjęć z HTC SENSE

oraz kilka już ze snap'a na CM11 (od razu mówię że nie ma zdjęć do porównania przy małym świetle chociaż HDR z Sensa to było cudo tutaj tak już nie działa bądź nie umiem z niego korzystać)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie telefon staje na logo cm11 i koniec. Zrobiłem full Wipe.

---------- Post dołączono o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Poradziłem sobie - miałem chyba złe recowery. A co do romu to wszystko ładnie działa, tylko wifi czasami nie można włączyć i dopiero po restarcie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zozol

Jak można zainstalować teraz CM11? instaluje tak jak zawsze, i wyskakuje mi

E: Error executing updater binary in zip

Recovery 2.7.0.0 hboot 2.15.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy i koleżanki pomóżcie bo mam nie lada problem. Chce zainstalować cm11 nightly lub m6 ale mój htc one s S4 mi nie pozwala. Jako że kiedyś miałem MAximusa to zostałem zmuszony do zmiany hbota na 2.16. Co zrobiłem....

- recovery TWRP 2.6.0.3 - wipe all,dalvik etc, recovery nie widzi pamięci wewnętrznej

- przesiadka na najnowsze TWRP 2.7.0.8 - wipe etc. , recovery nie widzi pamięci wewnętrznej

- przesiadka na CMR najnowsze dotykowe - wipe etc. , recovery nie widzi pamięci wewnętrznej

- przesiadka na recovery Paula - wipe etc. , recovery nie widzi pamięci wewnętrznej i tu się wkurzyłem ,więc sformatowałem sd0, powyskakiwały jakieś błędy omg, zwiecha, włączam ponownie recovery , widzi katalog /storage/sdcard0/ z dwoma katalogami (-LOST.DIR, clockworkmod) do których nie mam wstepu z poziomu kompa bo komp ich nie widzi, ta partycja jeśli mogę ją tak nazwać ma wielkość 46 mb, po podłączeniu do kompa pokazuje pełne 12 GB któego ja nie widzę w recovery

- zacząłem kombinować z innymi wersjami recovery ale bezskutecznie , obecnie korzystam z Venom ONE S 3.1.3 , CMR 6.0.4.6. i chce żeby w recovery było widać pamięć wewnętrzną na którą wrzucam zipy z romami, jak to rozwiązać.. pomożeta?:oczy:

-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, udało się , dzięki bardzo kolego DeTeMoto, nagle pamięć ożyła. Zainstalowałem CM11 wersję M5 ale powiem szczerze po 2 dniach użytkowania nie jestem zadowolony. Problem jest: - kiedy słucham muzy przez bt w aucie co któraś piosenka zauważalnie "chrupnie" , jeśli gdzieś zadzwonię z auta to potem player się zawierzsza i muszę wyłączyć i włączać radio, parę razy rozmowa się wyłączyła w trakcie... niestety korzystam często z BT więc muszę czekać aż coś z tym naprawią bo rom szybki i przejrzysty po prostu zaje......ty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

@up - wiesz, ja uważam, że HTC to SENSE - jadę na VIPERZE i jestem mega zadowlony - BT działa bez najmniejszych problemów, co prawda używam go do do rozmów i do navi z HTC bo muzy to mam fabryczny zestaw w mojej lali....:)

A tak na przyszłość to poczytaj trochę forum, zanim zaczniesz rzeźbić - naprawdę unikniesz wielu problemów...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum czytam i to ze zrozumieniem :) oryginalne wątki z xda też mi nie są obce, ale widocznie ściągając poprzednią wersję twrp 2.7.0.8. gdzieś popełniłem błąd i możliwe ,że pobrałem z nieznanego źródła. Fakt faktem pomogłeś z tym tematem o nowym twrp dla hbot 2.16 bo zmusiłem się to jeszcze raz zainstalować i na moje szczęście wersja była dobra.

Co do Vipera miałem go przez 1 miesiąc i nie wywarł na mnie tak wielkiego wrażenia jak MaximusHD 10.0.1, miałem go przez pół roku i ani razu się nie zawiodłem. Na Viperze długo się wczytuje i jakoś wolno chodzi Endomondo a często korzystam, większych zastrzeżeń nie mam. Bateria trzyma tak samo na MAximusie jak na Viperze, Antutu pokazuje 400 pkt więcej na korzyść Vipera ale czy to gra warta świeczki ?...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do osób które używają aplikacji snapchat, czy wam też nie działa przednia kamerka na CM'ie? Na maximusie i na oryginalnym romie wszystko działało jak należy. Rozwiązał ktoś może ten problem?

Wysłane z mojego One S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi