Skocz do zawartości
adrian6785

Nie moge uruchomic Pentagram 7.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z uruchomieniem tabletu , otóż jak dobrze wiadomo tablet ten ma mało pamieć wewnetrznej i chciałem zrobic tz. podmianke na karte sd . Zrobilem wszystko wedlug tego poradnika http://forum.android.com.pl/f14/jak-zamieniae-sdcard-extsd-zwiae-kszyae-pamiae-ae-wewnae-trznae-245416/ po czym najzwyczajniej w swiecie popelnilem pomylke podczas wpisywania , zorientowalem sie dopiero po wylaczeniu tabletu, w tym momencie tablet uruchamia sie tylko do loga "TAB 7.6" i nic wiecej ,chcialem zrobic reset/wipe ale niestety nie wiem jak

proszę o pomoc

pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

mozesz wejsc do recovery? jezeli tak to tam zrob wipe jezeli nie to kombinuj z obrazem systemu

tutaj masz obraz systemu Directory Listing of //pl/inne/V/ ale nie wiem jak sie flashuje na twoim modelu pewnie wchodzi sie w tryb updatu kombinacja klawiszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mozesz wejsc do recovery? jezeli tak to tam zrob wipe jezeli nie to kombinuj z obrazem systemu

tutaj masz obraz systemu Directory Listing of //pl/inne/V/ ale nie wiem jak sie flashuje na twoim modelu pewnie wchodzi sie w tryb updatu kombinacja klawiszy

tylko problem jest tego typu ,ze nie mam pojęcia jak wejść do recovery w tym modelu i nigdzie nie moge tego znalezc ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

power + vol- albo power+vol+ sprawdz kilka kombinacji

w instrukcji jest przycisk reset ale oni w tych instrukcjach pisza co chca wiec jak masz to go wcisnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    power + vol- albo power+vol+ sprawdz kilka kombinacji

w instrukcji jest przycisk reset ale oni w tych instrukcjach pisza co chca wiec jak masz to go wcisnij

Niestety, źadna kombinacja nie dziala , jestem troche zielony w kwestii androida , poradze sobie sam z tym obrazem ?

jesli tak uwazasz to prosze o konkretniejsze wskazówki , co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pbog1

masz przycisk reset po tej stronie gdzie są wszystkie wejścia. Napisz później jaki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dołączę się do tego pytania

dzisiaj dostałem ten tablet i niestety nie da się go uruchomić wciskam power i nawet reset, ale nic to nie daje podłączyłem do łądowarki i po 10 minutach jak na razie nie działa

no i jeszcze jedno po podłączeniu do komputera(win7) nie pokazuje że jest podłączony

da się coś z tym zrobić czy tylko serwis ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pbog1

W twoim przypadku nie zastanawiał bym sie i oddał go do serwisu. Gdzieś czytałem o sytuacjach że od nowości się nie wlaczaja :<

Mam nadzieje że mój będzie się trzymał jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale zanieść do do orange ??? wysłałem emaila na adres co był podany na gwarancji [email protected] i czekam na odpowiedź. gdzieś wcześniej (może i na tym forum) znalazłem link do strony przez którą można zgłaszać takie sprawy, ale niestety nie zapisałem mógłby ktoś podrzucić link ???

i jak to jest z tą gwarancją doortodoor ??? faktycznie oni wysyłają kuriera po odbiór tabletu na własny koszt ???

link znalazłem i się zarejestrowałem

teraz tylko czekam co napisze gościu ten co od niego kupiłem na allegro ten tablet

tylko napiszcie jak to jest z tą gwarancją bo się na stronie zalogowałem tylko pozostaje zgłosić reklamacje

Edytowane przez krzychuuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

jesli masz mozliwosc zwrocic w ramach 10 dniowki to wymien na dzialajacy bo bedziesz walczyl z serwisem nie wiadomo ile czasu no chyba ze bedziesz mial szczescie. Tak jak jest napisane :

Wzieliśmy te Pentagramy w ramach Orange. Dla syna poziom tego tabletu to akurat - jak go zajedzie to nie będzie żal.

Myk tylko taki, że: pierwszy tablet przyjechał kurierem (zamawiane przez sklep on-line) no i był błąd matrycy (pomazana od środka) - tylko naprawa gwarancyjna (jesteśmy klientem biznesowym).

No to drugi tablet, ale tutaj to już fizycznie w salonie żeby dokładnie sprawdzić.

PIerwszy egzemplarz z magazynu przyniesiony w ogóle nie odpalił. No to koleś poszedł po inny - wrócił po 20 minut i twierdził, że sprawdził jeszcze inne egzemplarze. Dopiero czwarty się włączył...

Wg mnie sprzęt jak chodzi to wydaje się OK, oczywiście nie ma co porównywać z posiadanym Xpertia Tab Z, ale moim zdaniem tragedii nie ma.

Co ciekawe, to jest wyjście miniHDMI, czego Z-tka nie ma.

Odpaliłem bez problemu sklep Play, zainstalowałem gierki dla syna - chodzą OK. Z minusów to malutko miejsca we wbudowanej pamięci.

Jeżeli ktoś szuka czegoś za malutkie pieniążki dla dzieciaka do "zabicia" żeby żal nie było - ten Pentagram będzie OK, pod warunkiem że będzie to egzemplarz sprawny. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi