Skocz do zawartości
adrian6785

Nie moge uruchomic Pentagram 7.6

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, You made my day! :super:

---------- Post dołączono o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Eee... jakiś trick albo solucja zeby to zainstalować? nie ma w paczce żadnego typowego install.apk, ani nic takiego urzadzenie widzi pliki ale jest tylko boot.ini

Potrzeba jakiegoś programu, albo szczególnych kroków by podsunąć paczkę instalatorowi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

wrzucasz na karte sd i z aplkiacji do updatu wybierasz update lokalny

musi byc w zipie nie rozpakowywuj tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm.. żadnej takiej opcji nie ma... ciągle jest zawieszony na okienku "Process - 14% - 0KB/S"

Walnę wipe systemu i ustawienia fabryczne, zobaczę co powie bez sieci na czystym Andku ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny problem ze zamianą nand flash na external_sd niestety efekt był przeciwny do zamierzonego.

Przywróciłem tablet do funkcjonowania, poprzez wgranie ponownie softu.

za to znalazłem w sieci coś takiego

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.codlab.int2ext

Aplikacja działa dosyć ciekawie

I nie powiem bo aplikacja działa dosyć prosto i rzetelnie mam nadzieję że pomogłem.

A tak wracając do tematu: Mój Tab 7.6 nie sprawia mi kłopotu ani z ładowaniem ani z włączaniem się. Po Aktualizacji oprogramowania OTA tablet działa zdecydowanie szybciej i stabilniej. Dwa jego mankamenty jak dla mnie, to brak wbudowanego modułu GPS i to ze nie ma możliwości wyboru miejsca instalacji na external_sd.

Edytowane przez Hubal
    Video wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Panowie mam problem z Pentagram 7.6 po raz kolejny, wyłączył się i nie reaguje na żadne sposoby restartu ( power + vol- i power + reset) Pobrałem wszystkie pliki ze strony 2 tego tematu lecz wszystko to są obrazy a tablet nie jest nawet wykrywany przez komputer. Jakaś porada ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [url=http://www.modecom.pl/pliki_do_pobrania/wsparcie/]PLIKI DO POBRANIA[/url]

Dalej wchodzisz w "Tablets"następnie "FreeTAB_2096_PLUS_HD_X2/" i masz wszystko sterowniki a w paczce z systemem aplikacje do wgrywania i istrukcję, pamiętaj wybrać obraz do Pentagrama

[url=http://download.pentagram.eu/index.php?dir=pl%2Finne%2FV%2F]Directory Listing of //pl/inne/V/[/url]

Robiłem wszystko jak bym miał ten model zgodnie z instrukcją nawet sterowniki od niego zainstalowałem, napewno działa bo dziś drugi raz tym sposobem wgrywałem, cały czas próbuje podmienić pamięć wewnętrzna na kartę, ale jak narazie bez skutecznie.

Może ktoś wrzucić na Dropbox albo na jakiś hosting soft w formacie .img bo na stronie producenta nie ma, a winternecie znalazłem tylko update.zip ale nie da się go wgrać programem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pbog1

Ma ktoś soft do 7.6 i mógłby wrzucić lub podać link. Jak na złość mogę ściągnąć tego z linku wyżej i nigdzie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi