Skocz do zawartości
andyet

Słabo działający przycisk on/off

Rekomendowane odpowiedzi

andyet

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z przyciskiem on/off, a mianowicie załapuje on często dopiero po kilkukrotnym kliknięciu lub mocnym wciśnięciu. Chciałem zapytać, czy ktoś ma/miał również z tym problem oraz, czy wysyłał ktoś telefon z tym problemem do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie że mieliśmy takie problemy. Poszukaj po forum to się przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, ten typ tak ma.

A serwis odradzam, bo sądząc po opiniach o nim, może być tylko gorzej po jego interwencji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Pewnie jako jeden z nielicznych ale muszę stanąć w obronie serwisu. Telefon oddałem na gwarancję w punkcie T-Mobile. Naprawa trwała około 7 dni roboczych.

Zgłosiłem: bad pixele, ciężko działający przycisk ON-OFF, szumy w głośniku, trzeszcząca klapka tylna

po tym mam prawie nowy telefon :) wymieniono:

- wyświetlacz z przednim panelem

- tylną klapkę

- przycisk ON-OFF

- głośnik

i jakieś tam pierdółki w środku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andyet

A czy ma ktoś jakiś sposób żeby ułatwić sobie życie z tym przyciskiem, jakieś ciekawe apki może czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne apki nie pomogą bo będzie to uszkodzenie sprzętowe. Możliwe że przycisk jest zanieczyszczony, zimne luty na płycie bądź po prostu jego uszkodzenie co skutkuje wymianą(wlutowanie nowej częsci)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    A czy ma ktoś jakiś sposób żeby ułatwić sobie życie z tym przyciskiem, jakieś ciekawe apki może czy coś?
    W Google Play znajdziesz aplikacje do zablokowania ekranu jednym kliknięciem. To rozwiązuje przynajmniej połowę problemu ;)

Przetestuj kilka, bo nie wszystkie działają bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Od pewnego czasu mam problem z przyciskiem on/off, a mianowicie załapuje on często dopiero po kilkukrotnym kliknięciu lub mocnym wciśnięciu. Chciałem zapytać, czy ktoś ma/miał również z tym problem oraz, czy wysyłał ktoś telefon z tym problemem do serwisu.

to znak ze sie zepsuje ;) bez problemu można to samemu zrobić :) koszt wymiany to ...

OR.TAŚMA WŁĄCZANIA ZŁĄCZE SIM HTC DESIRE X T328e (3815881437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Aplikacje Gravity Screen On Off w Google Play za darmo. Ona włącza i wyłącza ekran na podstawie ruchu telefonem. Jeżeli leży bezczynnie na stole, a my nagle go podniesiemy to włącza ekran itd itp.

Powinno to rozwiązać problem, ponieważ przycisk Power nie będzie ci już potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi