Skocz do zawartości
connors98

Galaxy Note 2 Android 4.3 bez KNOX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zobaczyłem że jest aktualizację do Samsunga Galaxy N2 i chciałbym się dowiedzieć czy jest sposób aby wgrać ROM 4.3 bez knoxa, gdzieś w temacie słyszałem że jest taki sposób (ze starym bootloaderem, poprawką WIFI, i nowym ROMEM). Jeżeli jest to możliwe to mógł bym prosić o pomoc w zrobieniu takiego manewru ponieważ używam roota i custom recovery, a knox by zupełnie mi to uniemożliwił

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sertive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lover

łap linka z xda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2576847

Sam robiłem ta metoda i wszystko gra i buczy.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcinowozniako
    Temat jest w odpowiednim dziale/usunięcie zbędnej treści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lover

Tak bo przez stary bootloader jest problem z WiFi dlatego musisz wgrać fix odinem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra powiedzcie mi jeszcze jedno czy Recovery od phillz jestem wstanie zrobić całkowity backup łącze z sms itd oraz czy ten rom robi wipe ;)

---------- Post dołączono o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Podbijam, Chciałbym wszystkich poinformować że telefon wstał bez żadnego problemu Flagi KNOX nie ma a poprawka przywróciła działanie wifi rom wygląda super, co prawda trochę ekran blokady mi się nie podoba ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. PS Znane bugi z 4.1.2 takie jak problem z NCF na tabelce powiadomień przy zmienionym recovery już nie występuje na tej wersji.

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc ;)

Jeszcze jedno u mnie normalnie jest Samsung Wallet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam do wszystkich pytanie, mam wgrany ten rom co został mi polecony przez użytkownika Lover, jednak jest problem a dokładnie CSC: Unknown co następstwem jest brak widoczności telefonu przez KIES.

Tutaj powiem dokładnie jak to sie stało: miałem ten rom ale zachciało mi się Ditto D3.1 po jego wgraniu telefon przy aktualizacji padł dokładnie zapętlał się, pojawiało się logo Galaxy Note 2 na chwilę mignęło Recovery PhilZ i tak ciągle, telefon wchodził tylko w donwload mode, tak więc wgrałem 3 plikowy rom by misiek 735 wszystko ruszyło, postanowiłem wgrać na nowo 4.3 i na nim zostać jednak jest w chwili obecnej ten problem. ROOT posiadam i próbowałem tych wszystkich aplikacji ale w żadnej nie wyświetla się inny CSC.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam ;)

---------- Post dołączono o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Dodatkowo tutaj podaje więcej danych

AP: N7100XXUEML3

CP: N7100XXUEMK1

CSC: Unknown

Widzę nikt nie jest wstanie mi pomóc...

Notatka od Moderatora: Angel_of_Death
    wykrzyk.png Nie pisz posta pod postem! Używaj do tego opcji Edytuj! Czekaj cierpliwie na odpowiedź! Następnym razem "podbijanie" tematu będzie karane ostrzeżeniem! Na przyszłość najpierw szukaj i czytaj! Bo jak zrobić wszystko co Cię interesuje znajdziesz na forum, wystarczy tylko chcieć.
    Edytowane przez Angel_of_Death

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ravto

Witam. I jak tam z Notem? Uratowany?

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, tak wgrałem 3 plikowy rom i śmiga, ale przy tym systemie który został mi polecony nie ma żadnego CSC tak jak wyżej napisałem. Ogólnie ten rom to porażka na takiej samej linii jak 100 % Oficjalna aktualizacja są problemy z aplikacjami zwiechami itd. W chwili obecnej szukam jakiegoś fajnego Customa na mojego Note 2 ale jakoś nie mam pomysłów zależy mi aby działało wszystko, był CSC itd. Przymierzałem się do Phoenix rom ale niestety w momencie personalizacji instalacji Aroma Intaller się zawiesza i telefon wisi pomaga tylko reset i tak za każdym razem. Proszę o porady na temat jakiegoś fajnego w pełni działającego romu, fajnie jak by miał jakieś opcje z note 3 oraz był lekki nie zamulający.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi