Skocz do zawartości
donkichot

po przeniesieniu na karte brak możliwości dodatnia widgetu

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem sobie beautiful widgets normlanie i przeniosłem na karte pamięci ( mam CM) i po przeniesieniu nie mogę dodać już nic z tego jako widget ?

Kazdy tak ma czy tylko ja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zainstalowałem sobie beautiful widgets normlanie i przeniosłem na karte pamięci ( mam CM) i po przeniesieniu nie mogę dodać już nic z tego jako widget ?

Kazdy tak ma czy tylko ja ?

prawdopodobnie każdy tak ma na CM( ja tez mam na pewno bo sprawdzałem),po prostu niektóre aplikacje MUSZĄ być w pamięci telefonu żeby poprawnie działały jako widget na pulpicie o tym musisz pamiętać donkichot . ja mam zaznaczone w application na automatic i jest wszystko w porządku na 60 aplikacji zainstalowanych w tym wiele gier nadal mam wolnego miejsca w telefonie 110MB :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scepan
    prawdopodobnie każdy tak ma na CM( ja tez mam na pewno bo sprawdzałem),po prostu niektóre aplikacje MUSZĄ być w pamięci telefonu żeby poprawnie działały jako widget na pulpicie o tym musisz pamiętać donkichot . ja mam zaznaczone w application na automatic i jest wszystko w porządku na 60 aplikacji zainstalowanych w tym wiele gier nadal mam wolnego miejsca w telefonie 110MB :P

Człowieku jak ty to zrobiłeś, że masz tyle miejsca wolnego? ;)

Ja mam 40 aplikacji. Do zarządzania używam 'App 2 SD'.

28 na telefonie oraz 12 na karcie i mam wolnego 10MB ;/

Może jakaś mała podpowiedź co można, a co lepiej nie przenosić ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Człowieku jak ty to zrobiłeś, że masz tyle miejsca wolnego?
    W ustawieniach CM w Application mam ustawione na automat ,partycje ext2 pod app2sd mam 512mb na karcie sd i w samdroid tools obydwie opcje zaznaczone i to wszystko i naprawdę nie bawię się w ręczne przenoszenie aplikacji bo po co jak system lepiej to robi ;)a i jeszcze mam wolne około 261 mb na aplikacje na sd tak mi pokazuje samdroid tools a telefon pokazuje wewnętrznej całkowitej 145mb a dostępnej 110mb i tyle..a jeżeli to App 2 SD jak piszesz to aplikacja z marketu to na prawdę jest zbędna jak dla mnie(sprawdziłem wynik dodatkowo w AppMonster i też pokazuje wolnej 110 wewnętrznej) Edytowane przez rafi27996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dork

Wszystkie widgety musza byc na telefonie

by Szpica

Edytowane przez dominikwrobel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

A mi same nigdy żadne aplikacje nie chcą się przenieść, muszę ręcznie i też za cholerę nie mam tyle miejca...

I jak sprawdzić czy mamy partycję? Bo już nie pamiętam, chyba, że liczy się ta ze SWAPA :P

piyoter// forum to nie podwórko z blokowiska, stosuj sie do netykiety!

Edytowane przez piyoter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I jak sprawdzić czy mamy partycję?
    jak robiłeś w recovery w advanced w partition sd kart to jest napewno no i można poprzez skrypty jeszcze zrobić .partycję pokazuje ci samdroid tools ,są też sterowniki co pokazują partycję EXT2 na windows lub sprawdzić w konsoli w telefonie i oczywiście jak podłączysz pod linux wtedy wszystkie partycje sa widoczne w programie GParted .Ta od swapa to co innego nie wlicza się w EXT (na karcie masz wtedy 3 partycje 1.swap 2.EXT2 i 3 to co zostało czyli FAT(lub FAT32) Edytowane przez rafi27996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons
    W ustawieniach CM w Application mam ustawione na automat ,partycje ext2 pod app2sd mam 512mb na karcie sd i w samdroid tools obydwie opcje zaznaczone i to wszystko i naprawdę nie bawię się w ręczne przenoszenie aplikacji bo po co jak system lepiej to robi ;)a i jeszcze mam wolne około 261 mb na aplikacje na sd tak mi pokazuje samdroid tools a telefon pokazuje wewnętrznej całkowitej 145mb a dostępnej 110mb i tyle..a jeżeli to App 2 SD jak piszesz to aplikacja z marketu to na prawdę jest zbędna jak dla mnie(sprawdziłem wynik dodatkowo w AppMonster i też pokazuje wolnej 110 wewnętrznej)

To jest w ogóle możliwe ? U mnie na SM przy korzystaniu z All2sd i przeniesieniu WSZYSTKIEGO na kartę pamięci (App,Data,Dalvik-cache) mam wolne 128MB po wgraniu kilku aplikacji...

Różnica między All2sd a App2sd jest taka,że All2sd przenosi wszystko a App2sd przenosi aplikacje i dalvik-cache bez daty, która jednak trochę zajmuje, więc nie wiem jak tego dokonałeś :przestraszony:

No chyba że CM z tym ustawieniem na "automatic" przenosi jakoś magicznie część daty na SD. Innych pomysłów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest w ogóle możliwe ?
    przy tym co mam w sygnaturce pod spodem widocznie możliwe :)teraz policzyłem aplikacje w drawer i w sumie razem z systemowymi(te co zapodawałem z softem) mam ich 90 :P i wszystko tak jak pisałem wcześniej Kons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo miał Koala niby nie ma all2sd ale pamięći wew. nie bierze albo bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi