Skocz do zawartości
Max9506

LG Swift L3 Dual e405 Przy próbie zainstalowania CWM, fon stanął w miejscu. Jak to naprawić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z telefonem lg e405 dual sim po ściągnięciu z marketu Rom manager i po zabawie w ustawieniach pobraniu clockword mod tel włącza się tylko do tapety początkowej LG i stoi można prosić jak uratować tel

Edytowane przez Raciborski
    Poprawiono nazwę tematu. Proszę następnym razem dokładniej sprecyzować zagadnienie w tytule tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz ściągnąć LG Kdz i oryginalny rom w formacie KDZ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom mam i program lg kdz tylko instrukcji nie posiadam co do ustawień programu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącze się uwaliłem fona i czy można go uratować jak włącza się ekran tylko do logo LG ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie pomógł program KDZ. za to zrobiłem kombinację na telefonie przycisk do zasilania i głośność + telefon przechodzi w taki tryb że program LG Mobile Support Tool wykryje telefon i zainstaluje w nim najnowsze oprogramowanie. Co uratuje nam telefon jak jest uceglony. Mi to osobiście pomogło. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Komhir

Przed wgraniem CWM trzeba złamać Bootloader. Gdy nie możemy włączyć telefonu w programie KDZ wybieramy tryb amergency, a telefon podłączamy w trybie download(jak w niego przejść opisał poprzednik)

Wysłane z Xperii x8 za pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na gwarancji ci raczej tego nie przyjma. Odesla ci go.

Wysłane z mojego LG-P940 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego robi się to KDZ a nie żadnymi aplikacjami z play. Żadne uwalenie, pewnie chciałeś 4.2 + a niemasz basebandu_v20c. Są w internecie paczki z cmw odblokowanym root i baseband, włączasz tryb download instalujesz, później odrazu w cmw bezpośrednio na telefonie i wgrywasz rom z gaaps. Po sobie też pamiętam że z romami kolorowo nie było ( bez pc od pół roku jestem ;d ) i też nie każdy chodził, kładłeś jakiś 4.3 i dopiero się modziło.

Tapnięte z L5 za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ktosiu

na tym telefoniku lepiej się nie bawić z romami marketowymi , wgrywaromy z e400 albo podobnych modeli a one kompletnie nie pasują

tu masz romy oryginalne

V10E : https://www.dropbox.com/sh/zduqnetupqtcful/iMou1Qlju2/V10E_00.kdz

V10F : https://www.dropbox.com/sh/zduqnetupqtcful/Ykmc-kj1nP/V10F_00.kdz

tu flasher i sterowniki

https://www.dropbox.com/s/q4vi8gbqfkg51ei/KDZ_FW_UPD_EN.rar

wiadomo instalujesz sterowniki z paczki, dodatkowo możesz i parser ( plik msxml )

odpal KDZ_FW_UPD i ustaw go w TYPE : 3GQCT , na MODE zostaw albo zmieniaj jak nie działa inne

telefon możesz mieć podłączony cały czas albo podłączyć po ustawieniu, flasher sam odpali tryb flashowania, polecam testować z właczonym i wyłaczonym telefonem

nie zniechęcać się jak wywali w trakcie flashowania, mi czasem za 2-3 razem chwyci

nieważne jaki rom będzie bo to prakrycznie identyczne romy z poprawkami narodowymi

jak zrobisz polecam mój tutorial : http://forum.android.com.pl/f252/lg-optimus-l3-dual-e405-poszerzenie-pamiae-ci-na-aplikacje-do-1gb-314232/

w nim masz root i recovery od razu

p.s. pliczki z mojego dropboxa, przeskanowane i bez wirusów, w razie problemów czy pytań pisać w temacie i dodatkowo PM albo email

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi