Skocz do zawartości
PISowiec

Czy warto zamienić NEO V na L?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Niedługo kończy mi się umowa w Plusie, więc się zastanawiam, nad zmianą telefonu na wyższy model.

Obecnie posiadam Neo V, który kupiłem u operatora za 450 zł.

Xperia M, mogę wziąć za ok 60 zł, z kolei Xperię L mogę wziąć za ok. 3xx-4xxzł.

Warto wziąć L-ke? Może wystarczy w zupełności M? Czy może lepiej jest pozostać przy Neonówce, gdyż robi lepsze zdjęcia, a zależy mi na zdjęciach, gdyż nie mam aparatu normalnego.

Dziękuję za sugestie i propozycje.

Mikołaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kam332

xperia L, ma trochę wiekszy ekran od xperii M, ponoć trochę niewygodna, bo ma ostre kanty wbijające się w ręce. Ma aparat 8mpix, a xperia m ma 5 mpix, obie maja po 1 gb ramu i procesor 2 rdzeniowy. Xperia L ma 8 gb pamięci, a xperia m ma 4 gb pamięci (ok 1.5-2 gb dla uzytkownika) Miałem xperie neo mt15i i przesiadłem sie na xperię m. Na początku chciałem wziąć xperię L, ale nie wziąłem przez te ostre kanty. W xperii neo, było mi za mało pamięci ram, bo tylko 512mb ma, a pamięci wbudowanej dla użytkownika chyba coś ponad 300 mb.

Ja z xperii m jestem zadowolony ogólnie, ale deko brakuje mi pamięci 8gb i aparatu 8 mpix z xperii neo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja natomiast sie przesiadlem z se live te same podzespoly co neo v tylko mniejszy ekran i jestem zadowolony z mki tylko wiadomo moglo byc wiecej wbudowanej pamieci apart ok mi wiecej niz 5 nie potrzeban ma HDR wiec wygladaja zdjecia dobrze proc robisz kernel i masz telefon lepszy niz lka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zależy Ci na zdjęciach to L sobie dopuść, bo tam aparat jest tak koszmarny, że telefony sprzed kilku lat, a nawet tablety robią lepsze zdjęcia od tego czegoś bo smartfonem nie można tego nazwać. Poszukaj czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi