Skocz do zawartości
andik

Czy ktoś oficjalnie dostał aktualizację do 2.51

Rekomendowane odpowiedzi

andik

Mam pytanie do Was, czy może ktoś z Was otrzymał oficjalną aktualizację do andka 2.1 w wersju 2.51 dla Defy.

Pojawiają się informacje, że telefony z Pixmanii i z Ery mają już nowy soft, a moja Motka też z ery siedzi na 2.34. W dodatku usługa sprawdzania aktualizacji jest niedostępna z jakiegoś powodu.

Telefon był jedynie rootowany.

Czy ktoś z Was był wstanie zaktualizować swoją Defy oficjalnym kanałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to to do końca bo nowym użytkownikiem jestem ale telefon z plusa i wersja 2.51.1. Defy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

u mnie od nowości jest 2.51(era), tyle że nie wersja romu na wschodnią europę. Wersja systemu to T-Mobile.en.PL.Posiada nakładkę ale bez zakładania konta na motoblur. U mnie też usuługa była niedostępna - w momencie gdy sprawdzałem przez WIFI. Na sieci mobilnej pokazuje ładnie, że mój telefon nie ma żadnych aktualizacji. Może w tym jest problem?? Sprobuj wyszukać aktualizacje na sieci gsm. Jak coś znajdzie przełącz się na Wifi (najlepiej jakimś quick settings, bez wychodzenia z okna aktualizacji), i ściągnij już po wifi.

Edytowane przez drakko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie (telefon z play) usługa niedostępna zarówno przez wifi jak i przez gsm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

u mnie jak u adam9023.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzanie aktualizacji jest obecnie niedostępne. Spróbuj później.

Pan z Motorola Polska odpowiedział na moje pytanie. Problem tkwi w tym ,że niektóre Defy nie są jeszcze zarejestrowane na serwerze obsługującym aplikacje, muszą zaktualizować serwer. Problem w najbliższym czasie ma zostać zniwelowany .

Edytowane przez Waszko80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

No tak, ale ta odpowiedź, chyba pojawiła się w jakimś innym wątku już ze dwa tygodnie temu. Dlatego nie co martwi mnie helpdesk.

Dodatkowo na moje pytanie na Helpdesk odpowiedział zupełnie inaczej - otóż usługa nie działa, bo nie ma aktualizacji i odesłali mnie do planów aktualizacji telefonu do Froyo. Ból w tym, że z dużej odległości widać, że odpowiedź jest na odwal się...

Powoli zaczynam przekonywać się z powrotem do tego, że Motoroli nie można ufać, a upgrade'y u nich to fikcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wlasnie dostalem info ze jest aktualizacja na 2.51 , tel mam w erze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dalej opcja sprawdzania aktualizacji niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.