Skocz do zawartości
SamXel

stock Aktualizacja Androida 4.1.2 (23.12.2013) OFICJALNA

Rekomendowane odpowiedzi

Barbar

Spróbuj podstaw.

Bateria na chwilę out.

Miotła w pamięci podręcznej systemu + apk, gdzie aktywna są powiadomienia podświetleniem.

Jeżeli poprzednia wersja systemu była Twoim zdaniem stabilniejsza, wróć do niej lub zrób powrót do wartości fabrycznych, bo to nie jest głupia rada, wręcz przeciwnie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zauważyłem problem z szybko spadającą baterią w momencie gdy są nieodebrane połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie wyłączyłem to powiadamianie o nieodebranych połączeniach (ustawienia wyświetlacza). Może jak będę miał czas to znajdę jakąś aplikację do powiadomień w sklepie i przetestuję.

Nie chcę przywracać ustawień fabrycznych, a tym bardziej wracać do backupu sprzed aktualizacji, bo telefon jest świeżo po aktualizacji i na pobieranie i wgrywanie od początku aplikacji jakoś nie mam ochoty. Chyba że jest jakiś sposób aby nie trzeba było ponownie instalować aplikacji pobranych ze sklepu.

Nie instalowałem też innych aplikacji, które by mogły mieć na to jakiś wpływ. Jak dla mnie to niedopatrzenie, ze strony developerów - cóż zdarza się. Ale w takiej sytuacji kiedy więcej osób sygnalizuje ten sam problem, powinni pomyśleć o poprawce, a nie pisać mi że mogę oddać telefon do serwisu.

No to sobie ponarzekałem ... a;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar
    Chyba że jest jakiś sposób aby nie trzeba było ponownie instalować aplikacji pobranych ze sklepu.

Root- Titanium Backup- kopiuj apk użytkownika i dane systemowe.

Nie root- Ustawienia systemu- kopia i przywracanie:

post-164001-14255739473378_thumb.jpg

Opcji z kopią na koncie Google nie używam, nie potwierdzam działania. Tej drugiej, znaczy tej pierwszej, nie mam nic do zarzucenia.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar
    Nie root- Ustawienia systemu- kopia i przywracanie:

Ta opcja umożliwia zrobienie backupu jedynie danych aplikacji i innych ustawień, natomiast same aplikacje trzeba i tak ponownie zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewien dziwny problem.Polega on na tym,że po przeniesieniu archiwum update NEXTT0819 zip na kartę pamięci jest ona niewidoczna w trybie recovery.Wybieram sdcard2 ale archiwum jest nieosiągalne.Próbowałem przenieść folder z zipem jak i sam zip ale rezultat wciąż ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

w pliku RAR ktory pobieramy ze stronki mP znajduje sie folder z plikiem Zip i TXT-instrukcja instalacji :)

Na karte pamieci wrzucamy tylko plik Zip i on napewno bedzie widoczny w recovery[ wol up + power ] ! jesli wrzuciles plik RAR lub caly folder to nie dziwie sie ze go nie widzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Moze masz karte sd sformatowana na ntfs? Zrob fat32. Jak dobrze czytam to z pamieci wewnetrznej tez ci nie widzi? Co najwyzej sciagnij jeszcze raz a jak nie dziala to moze recovery wgraj od nowa.

Edytowane przez ADINI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reszta folderów na karcie jest widoczna.Po sprawdzeniu w tel. plik zip jest obecny

---------- Post dołączono o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

może zbyt słabo była bateria naładowana[76%]?sam już nie wiem:zakrecony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x