Skocz do zawartości
SamXel

stock Aktualizacja Androida 4.1.2 (23.12.2013) OFICJALNA

Rekomendowane odpowiedzi

ADINI

Probowales sciagnac jeszcze raz moze poszlo z jakims bledem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnąłem drugi raz ale to samo, sformatuję drugą kartę i i potem jeszcze raz sprawdzę

---------- Post dołączono o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

po przerzuceniu zipa na inną kartę aktualizacja jest widoczna lecz nie na karcie a w pamięci telefonu ;/ odpaliłem proces ,odłożyłem telefon i....już zadnego z zalecanych kroków z instrukcji nie wykonałem bo telefon sam się zrestartował i mam już odświeżony system.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jaką macie u siebie SW Version po aktualizacji? Jak poznać że telefon jest/został zaktualizowany do najnowszego softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

_0201_v0819

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki. Dostałem telefon właśnie z taką wersją i nie wiedziałem czy mam aktualizować czy nie.

Edytowane przez Sphinxxx
    nie cytujemy poprzedzającego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory za "odkopanie" :E Ale napisałem do myphona z zapytaniem o kitkat'a i mi takie "cuś" odpisali :/

Niestety nie będzie kitkata na nexcie. I nie zalezy to od nas tylko od Mediatek, który jako producent chipsetow nie przewidział aktualizacji dla tej płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Nie będzie 4.2 a o 4.4 można pomarzyć :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

Trochę śmiech na sali. Motorlę RAZR i wprowadzono w 2012 roku (android 4.0). Ani producent telefonu, ani płyty głównej nie myśleli wtedy raczej o aktualizacji do androida 4.4. A mimo to firma zapowiada obecnie, że tak się stanie, bo telefon jest w stanie to obsłużyć (512mb ram, 2x1,2GHz)- jednym słowem jest okazja, więc korzystają z niej.

Nie jest to odosobniony przypadek, wiele starszych telefonów otrzyma aktualizację do KitKat'a, bo takie było założenie - stworzyć wersję androida zdatną nawet dla starszych/słabszych urządzeń, a przy tym działającą sprawniej.

Pozostaje pytanie, czy od strony czysto technicznej jest możliwość odpalenia androida 4.4 na naszym chipsecie (czy też niechęć jest spowodowana "lenistwem"). Ja się na tym nie znam, ale na chłopski rozum wydaje mi się dziwne, że sprzęt z 2012 może obsłużyć, a z 2013 już nie :mad:

Reasumując mój następny telefon raczej nie będzie zawierał MediaTek'a. I w sumie nawet nie mam żalu do myPhone, z małym wyjątkiem - mogli od razu powiedzieć, że nie będzie aktualizacji zamiast bajki opowiadać. I nie jest argumentem, że "wtedy nie wiedzieli". Co to za producent, który nie ogarnia swoich produktów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    niechęć jest spowodowana "lenistwem"

Co to za producent, który nie ogarnia swoich produktów?

1. Dokładnie.

2. myPhone to nie producent tylko pospolity handlarz który kupił u chinoli kilka kontenerów telefonów, sprzedał je i teraz ma wszystko i wszystkich głęboko w D.

NEXT'a kupiłem tylko dlatego że jest Dual SIM i działa pod Aero2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem
    1. Dokładnie.

2. myPhone to nie producent tylko pospolity handlarz który kupił u chinoli kilka kontenerów telefonów, sprzedał je i teraz ma wszystko i wszystkich głęboko w D.

Hola, hola! Ze strony producenta:

Od ponad pięciu lat tworzymy telefony nowej generacji, zgodne z najnowszymi standardami.
    :DD

Tak wiem, oni tylko zamówili model ze swoim logiem i wgrali swój soft (albo kazali taki wgrać w fabryce, jeden pies). Ale określają się jako Twórcy. Niech więc się tak zachowują i ponoszą taką odpowiedzialność.

Zresztą, po niskobudżetowych (czy też nawet z nisko-średniej półki) telefonach, nikt nie oczekuje fajerwerków. A jak już są fajerwerki to się cieszymy. A jak nie ma, to następnym razem wybieramy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x