Skocz do zawartości
SamXel

stock Aktualizacja Androida 4.1.2 (23.12.2013) OFICJALNA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako nowy użytkownik Next'a mam pytanko odnośnie aktualizacji, jako, że kupiłem go w poprzednim tygodniu jest możliwość, że już mam tą aktualizację zainstalowaną? Nie bardzo wiem jak to sprawdzić bo to mój pierwszy telefon z andkiem, po restarcie telefonu trzyma nadal dzwonki z karty pamięci

Edytowane przez Maryjósz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja od samego poczatku zadnych bledow nie widzialem w swoim telefonie

potwierdzam to samo, z wyjątkiem tego ze raz ze 100% na 90% naładowania baterii w kilka sekund zniknęło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    mam tą aktualizację zainstalowaną? Nie bardzo wiem jak to sprawdzić bo to mój pierwszy telefon z andkiem
    Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Numer kompilacji

Jeśli masz _V0819_ to jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi
    Witam, jako nowy użytkownik Next'a mam pytanko odnośnie aktualizacji, jako, że kupiłem go w poprzednim tygodniu jest możliwość, że już mam tą aktualizację zainstalowaną? Nie bardzo wiem jak to sprawdzić bo to mój pierwszy telefon z andkiem, po restarcie telefonu trzyma nadal dzwonki z karty pamięci

sprawdz date kompilacji systemu :-) jesli bedzie taka sama jak aktualizacji to nie ma potrzeby instalaci update.zip :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdziłem wersję i była starsza to zaktualizowałem telefon, nie widzę jakoś zmiany w niczym :D a jest możliwość ustawienia dłuższego podświetlenia klawiszy fizycznych, żeby nie wygasały tak szybko i żebym nie musiał naciskać po kilka razy aby np. wrócił ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

@up

Nie ma :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

Jest na pewno, przykładowo w GravityBox (wymaga roota) można ustawić, żeby klawisze nie gasły póki włączony jest ekran. Pewnie znajdzie się też kilka innych sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gatsem gdzie jest ta opcja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

GB->Poprawki wyświetlania obrazu->Tryb podświetlania przycisków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi akurat bardziej brakuje mozliwosci przypisania klawiszy szybkiego wybierania. Nawet 1 nie mozna przypisac do poczty glosowej, choc na klawiszu jest symbol 'tasmy'. A skoro oficjalna wersja jest identyczna jak beta, to ten problem nadal nie ma rozwiazania. Mam nadzieje, ze kolejny update to naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x