Skocz do zawartości
SamXel

stock Aktualizacja Androida 4.1.2 (23.12.2013) OFICJALNA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie akurat dłuższe przytrzymanie 1 łączy natychmiast i bezpośrednio z pocztą głosową w PLAY i nie pamiętam bym coś specjalnie ustawiał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

A nie ma polecenia "szybkie wybieranie" w liście wywołanej fizycznym Menu przy otwartym dialpad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wwezyr
    Mi akurat bardziej brakuje mozliwosci przypisania klawiszy szybkiego wybierania. Nawet 1 nie mozna przypisac do poczty glosowej, choc na klawiszu jest symbol 'tasmy'. A skoro oficjalna wersja jest identyczna jak beta, to ten problem nadal nie ma rozwiazania. Mam nadzieje, ze kolejny update to naprawi.

O ile będzie kolejna aktualizacja.;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

co do aktualizacji to prawdopodobnie bedzie choc niewiadomo kiedy :-) Xolo Q800 juz dostalo Update do 4.2 wiec moze i do Nexta rowniez niebawem zrobia :-) a co do przypisywania kontaktow to fakt nie da sie ale 1 laczy sie bez zadnego problemu z poczta (PLAY) moze to zalezne od sieci i karty sim :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A nie ma polecenia "szybkie wybieranie" w liście wywołanej fizycznym Menu przy otwartym dialpad?

Nie ma..... kolejny brak w porównaniu do normalnego 4.1.2

Biedniejszy Fun taką opcję posiada......

w NEXT brak również możliwości aktywacji w ustawieniach dodatkowych, połączeń oczekujących...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie akurat dłuższe przytrzymanie 1 łączy natychmiast i bezpośrednio z pocztą głosową w PLAY i nie pamiętam bym coś specjalnie ustawiał.

Sprawdziłem, ww. sposób faktycznie działa na pocztę głosową. THX. To teraz jeszcze tylko update z szybkim wybieraniem. A może jakiś dialer z marketu sprawę by załatwił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam stworzone kilka grup i jedną z nich jest ta z numerami kontaktów, które na innych fonach były pod numerycznymi klawiszami szybkiego wyboru przypisane.

Książka otwiera mi się na liście grup, a z tego miejsca już szybko otwieram tą grupę która jest mi potrzebna.

ICE, VIP, szybkie, Rodzina, Znajomi, Alarmowe/ pomoc, FIRMY/INNE..........

Każdy z kontaktów może być w kilku grupach jednocześnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gawronik, oczywiście - np ex dialer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji pojawił mi sie pewien problem, w momencie gdy mam nieodebrane połączenie i przyciski na przednim panelu migają poziom bateri spada na łeb na szyje. Np miałem 60% o 00:30 nie odebrałem połączenia gdy rano wstałem okazało się ze mam tylko 20%. Czyli 40 % poszło w 6 godzin. Dodam że do momentu nieodebranego połaczenia przez 3 godziny spadek bateri był 1% kilkakrotnie sprawdzałem i za kazdym razem gdy mam nieodebrane połączenie bateria jest zużywana za szybko. Przed aktualizacją cos takiego nie miało miejsca, moze ktoś spotkal się z tym u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robinx

U mnie też się tak dzieje. Sprawdziłem... w ciągu pół godziny spadło z 93% do 89%, normalnie w ciągu nocy spada jedynie o 1-2%

Niestety nie wiem jak było przed aktualizacją bo telefon mam od niedawna i nie testowałem go w ten sposób.

Na topie w użyciu baterii jest "System Android" w programie "Android Assistant" na topie jest "Uruchamianie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x