Skocz do zawartości
SamXel

stock Aktualizacja Androida 4.1.2 (23.12.2013) OFICJALNA

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

heh ten caly notifer to zbedna zecz wedlug mnie chc mi nie przeszkadza i dziala bez problemowo na Nova Launcher Prime v2.3 :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak się jeszcze zapytam. To co udostępnili chłopaki z MyPhone to jest rom, który można 'puścić' w stockowym recovery jak ma się 'goły' telefon czy tylko łatka, która wymaga podstawowego romu? Bo tak na oko to nie potrafię rozróżnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

To jest kompletny rom - można zainstalować na całkowicie sformatowany telefon przez stockowe recovery lub TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i coś zepsułem bo przez TWRP rom od Myphone nie przechodzi.

assert failed: getprop ("ro.product.device")=="myPhone"

getprop ("ro.build.product")=="myPhone"

E:Error executing updater binary in zip /sdcard/rom/update...

Pisałem że już że przedstawia się jako fly, wartości są w pliku build. a jak zmienie to system nie ładuje. Kto pomoże?

Mogę wgrać z backupu i przywrócić stockowe recovery ale jak sie nie uda to co wtedy? Ani backupu ani innego romu. Hehe

Może komuś się przyda. Wgrałem backup, później stockowe recovery i dopiero update. Uff

Edytowane przez MichalR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Czyli po zmianie na Stock Recovery zainstalowałeś update.zip jako czysty ROM ?

To by świadczyło że to nie tyle co update ale ROM.

Edytowane przez SamXel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, ale system tam był - przywrócony backupem przez twrp, później oczywiście update do stock recovery, full wipe i dopiero update romu. Więc ja nie wiem, grunt że działa :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem
    No i coś zepsułem bo przez TWRP rom od Myphone nie przechodzi.

assert failed: getprop ("ro.product.device")=="myPhone"

getprop ("ro.build.product")=="myPhone"

E:Error executing updater binary in zip /sdcard/rom/update...

Pisałem że już że przedstawia się jako fly, wartości są w pliku build. a jak zmienie to system nie ładuje. Kto pomoże?

Mogę wgrać z backupu i przywrócić stockowe recovery ale jak sie nie uda to co wtedy? Ani backupu ani innego romu. Hehe

Może komuś się przyda. Wgrałem backup, później stockowe recovery i dopiero update. Uff

Jak mi się pojawia taki problem, robię tak:

1. Wypakować paczkę (za pomocą niektórych programów można edytować zawartość zipów bez wypakowania, np. 7-zip)

2. Znaleźć plik updater-script (np. *\update_NEXT\META-INF\com\google\android)

3. Otworzyć notepadem albo innym edytorem

4. Usunąć zaznaczony na screenie fragment (dokładnie do średnika) post-14533-14255737547508_thumb.jpg

5. Zapisać zmiany

6. Zapakować paczkę, jeśli potrzeba

Usunięty fragment kodu odpowiada za sprawdzenie, czy instalujemy na zgodnym urządzeniu.

Uwaga - używam Directory Opus - manager plików, który pozwala m.in. przeglądać i edytować zipy bez otwierania ich. Niestety kiedy edytuję plik za jego pomocą, to potem nie mogę zainstalować romu, nie wiem skąd takie problemy. Używając 7-zip-a wszystko ładnie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gatsem, dobra podpowiedź, myślę że zaoszczędzi komuś dużo nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do edycji plików tekstowych i decompilowanych xml polecam Notepad++ a do samej edycji najlepiej 7zip jak kolega wyżej napisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x