Skocz do zawartości
SamXel

stock Aktualizacja Androida 4.1.2 (23.12.2013) OFICJALNA

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

możesz po wgraniu TWRP wgrać Stock recovery np przez MobileUncle z marketu :) z zipa wyciągamy plik recovery.img i wrzucamy na kartę pamięci, włączamy mobileuncle i wybieramy custom recovery pokazuje się nam lista z krzaczkami chińskimi a na samej górze jest nasz plik i jego właśnie wybieramy :) restart i włącza się recovery jakie chcesz

Edytowane przez Kazuyoshi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bmw-84

A ja mam do was pytanko. Czy po wgraniu tej poprawki przestała wam działać opcja

latarki tzn. power i - volume?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latarka działa tylko na innych motywach niż domyślny - też myślałem, że coś się popsuło ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    możesz po wgraniu TWRP wgrać Stock recovery np przez MobileUncle z marketu :) z zipa wyciągamy plik recovery.img i wrzucamy na kartę pamięci, włączamy mobileuncle i wybieramy custom recovery pokazuje się nam lista z krzaczkami chińskimi a na samej górze jest nasz plik i jego właśnie wybieramy :) restart i włącza się recovery jakie chcesz

Jakoś nie widze stockowego recovery (tj. recovery.img) w aktualce która wyszła od MyPhone...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi
    Jakoś nie widze stockowego recovery (tj. recovery.img) w aktualce która wyszła od MyPhone...

bo w systemie nie ma recovery !!! poszukaj na forum :) jest napewno bo sam zasysalem :) znajdziesz tu i stockowe recovery jak i twrp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    znajdziesz tu i stockowe recovery jak i twrp
    I to chyba nawet w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po aktualizacji pojawił mi sie pewien problem, w momencie gdy mam nieodebrane połączenie i przyciski na przednim panelu migają poziom baterii spada na łeb na szyje. Np miałem 60% o 00:30 nie odebrałem połączenia gdy rano wstałem okazało się ze mam tylko 20%. Czyli 40 % poszło w 6 godzin. Dodam że do momentu nieodebranego połączenia przez 3 godziny spadek bateri był 1% kilkakrotnie sprawdzałem i za każdym razem gdy mam nieodebrane połączenie bateria jest zużywana za szybko. Przed aktualizacją cos takiego nie miało miejsca, moze ktoś spotkał się z tym u siebie?

Też mam ten sam problem. W ciągu pół dnia spadło 50% bez rozmawiania czy używania innych aplikacji. Co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Program do analizy zużycia baterii i znajdź program, który ją zjada. Np. Wakelock Detector.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem i wskazuje na procesy: telefon AlarmManager X288 i /RILJ X 1809 System Android x683 AlarmManager x2458. Tylko co teraz z tym zrobić? Przecież nie odinstaluję apki, która obsługuje połączenia telefoniczne.

W dodatku napisałem do myPhone to mi odpowiedzieli, żeby przywrócić ustawienia fabryczne (to chyba ich ulubiona odpowiedź na wszelkie problemy) a jak nie pomoże to oddać do reklamacji.I jeszcze napisali, że nie przewidują w najbliższym czasie aktualizacji.

Nie przypominam sobie żebym przed aktualizacją miał ten problem, więc ta aktualizacja to raczej regresja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

Tak w zasadzie to pewnie kwestia mrugających klawiszy, może po aktualizacji zwiększyła się częstotliwość/moc czy coś. Zawsze można zrezygnować z powiadamiania klawiszami, ale chyba nie o to chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x