Skocz do zawartości
mick

[ROM]Pays-ROM Defy v3.2 Froyo with Ginger feeling Froyo 2.2.1 PL + playback 720p fiz

Rekomendowane odpowiedzi

pjfox

No ja się jeszcze nie skusiłem - brak czasu.

Ale opinie o w/w ROMie - jak najbardziej mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mick

U mnie działa normalnie :) Data i godizna jest, może coś w ustawieniach namieszałeś?

@pjfox Polecam Ci zainstalować ten ROM szczerze powiedziawszy, mnie się w nim najbardziej podoba wygląd i deodex. Twórca tego roma, dodał naprawde ciekawe aplikacje, poza tym narazie trudno o jakiś porządny ROM na nasze DEFY, a cyanogenów i innych Romów oprócz froyo nie ma ;< Motorla nei udostępnia kodu systemu wiec beznadziejnie.

Ale już chłopcy z xda pracują nad tym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darus

Kurcze zrobiłem flasha i nic innego nie robiłem :/, a może masz jakoś wystawić mi same te apk odpowiedzialne za to aplikację?

Bo nie wiem czy jeszcze raz recovery mam robić...

EDIT: Wgrałem teraz nową wersję 3.3 i dalej to samo, nie mam pomysłu na te smsmy :/

--------------------------------------------------------------

Nie cytuj posta pod którym piszesz, po co?

Edytowane przez darus
    kasowanie zbędnych cytatów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gros1k

miałem wersje 2.2 przez dwa dni ale bateria nie wytrzymywała do wieczora przy takim samym użytkowaniu co wcześniej

Na chwilę obecną wróciłem do 2.2.1_finland_deblur.3.4.2_145-003

jak wam działa bateria na PAy'S 3.2 i 3.3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Po wgraniu tego ROMU 3.4.2_145_finland oraz Pays-ROM-Defy_v3.2 nie działa synchronizacja z serwerami poczty Exchange. Autor romu napisał - MSExchangeService - Removed:

Na czystym romie wszystko działa OK.

Czy można dograć i w jaki sposób usuniety serwis ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

da się :P ja potrzebowałem standardowej aplikacji do smsów, ogólnie w tym Pays 3.2.zip jest jeden plik i kilka katalogów, owy plik otwieramy programem Notepad++ i usuwamy z listy programy które potrzebujemy (ponieważ to lista programów do usunięcia) Niestety nie obejdzie się bez ponownego flashowania romu finland i instalacji zmodyfikowanego Pays 3.2.zip :|

Edit: można chyba bez flashowania, poprostu wrzucasz plik Pays 3.3.zip na kartę, i instalujesz w recovery :)

-----------------------------------------

Prosze nie cytowac posta pod ktorym piszesz. SP4UBW

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wskazówki. W pliku tekstowym tasks.sh jest lista aplikacji które mają byc usuniete za pomoca polecenia rm. Wyedytowałem plik , usunąłem linię rm /system/app/MSExchangeService.apk i synchronizacja z Exchange działa prawidłowo.

Wniosek chyba jest taki że warto przed zainstalowaniem takiego recovery edytować ten plik i sprawdzić czy przypadkiem autor takiego romu nie usuwa jakiejś systemowej aplikacji na której nam zależy

-----------------------------------------

Prosze nie cytowac posta pod ktorym piszesz. SP4UBW

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na własne potrzeby zmieniłem sobie plik framework-res.apk, jeśli ktoś chce to może sobie zassać, jedyne różnice to wskaźnik baterii, rodzaj połączenie (Edge w moim przypadku) i czarny pasek na dole do zamykania powiadomień, jeszcze nie testowany w całości, ale innych zmian nie robiłem.

Jest to do wersji 3.2. Może działać na innych, ale nie sprawdzałem.

Podmianę robicie na własną odpowiedzialność, nie biorę odpowiedzialności za bootloop'y, ZRÓBCIE BACKUP.

Wgrywanie przez recovery jako update.zip.

633_device.png

Download

http://rapidshare.com/files/449969688/update.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

korci mnie wgrac ten pasek od "Borowik13"

mam update 3.3

testowal moze juz ktos, bo o wiele ciekawsze niz orginal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Borowik13 działa nawet na 3.1 :) szkoda tylko, że nie pokazuje w środku ile procent baterii zostało w tym mierniku baterii :)

mógłbyś podać jakieś źródło skąd masz ten plik ? no chyba, że sam modyfikowałeś bez użycia innych narzędzi, chciałbym zmienić miernik na troche inny ale skoro ten działa to inne z tego samego źródła też pewnie będą działać :)

ok dzieki Twojemu framework-res.apk działają mi zminay dokonane za pomoca UOT Kitchen :)

---------------------------------------------------------------------------

Może ktoś sie skusi na nowy miernik baterii :)

653_cap201102271156.jpg

http://rapidshare.com/files/450076520/update.zip wrzucamy na karte SD i w recovery wybieramy update.zip, nie zapomnijcie zrobić nandroid backup,

ROBISZ TO NA WŁASNE RYZYKO

Nie cytuj, jesli nie ma takiej potrzeby. SP4UBW

sorry, nie wiedziałem kto mi ten tekst dopisał, myslałem, że to mój podpis :) dopiero jak dodałeś nick to zaczaiłem no i ja nie mam żadnego podpisu, uporządkowałem trochę mój post :)

Edytowane przez veimus
    Namieszane w poscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi