Skocz do zawartości
mick

[ROM]Pays-ROM Defy v3.2 Froyo with Ginger feeling Froyo 2.2.1 PL + playback 720p fiz

Rekomendowane odpowiedzi

gros1k

co do Auro u mnie polega to na tym, że wiesza się po jakichś 20-30 min navi, tzn chodzi z opóźnieniem jakieś 2-3min, brak reakcji na klawisz opcji, a w rezultacie cały telefon się wiesza i po naciśnięciu domku telefon gasi się na minutę lub dwie, muli strasznie, parę razy daje task killera, wyłączam GPSa i dopiero telefon zaczyna normalnie funkcjonować

problemy zaczęły się u mnie odkąd zacząłem instalować 2.2 od pierwszej wersji, na 2.1 śmigało wszystko jak szalone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zamiast aury używam Motonava - bardziej mi się podoba (aura jakaś taka pokręcona i skomplikowana, a iGO używam już kilka lat).

Na najnowszej wersji są czasem różne "załamania" - czasem na takiej samej częstotliwości gierki się tną, czasem nie.... Tekken 3 na FPSE czasem chodzi z 40 fpsami, czasem z 30... czasem po "uwolnieniu" task killerem mam 130mb wolnego, czasem 250mb.. Na Magicu takich różnic nie miałem (może to dlatego, że tyle co tu wolnego, miałem tam ogólnie? :D), zawsze tylko 25 albo 30mb wolnego, itd itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danjel

Jak wgrać to motoblur addon bo nie działa mi jak isntaluje przez ten program clockworkrecorvery

Edytowane przez danjel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musi dzialac... a instaluje sie w ogole? Jesli tak to usun launchera pro (ustawienia->aplikacje-> zarzadzaj aplikacjami-> wybierqsz launcher pro i dajesz odinstaluj) i bedziesz mial tego launchera motoroli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B0GI

Po wgraniu 5.0 nie mam języka polskiego.Od razu dodam że jestem noobem Defy mam od 2 dni ;-)) Ma ktoś tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, rom z T-mobile nie ma PL. Dlatego ja wgrałem czystego 3.4.2_155-2 i mam język ojczysty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Pojawiła się wersja v5.1:

Zmiany:

-Blur calendar fixed

-Call recorder libs added (to mnie zaciekawiło)

-Tun.ko module added

Czy ktoś już testował tą kompilacje? Jak działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gros1k

Działa całkiem pozytywnie, na razie (24h) się nic nie przywiesiło. Dzisiaj przetestuję Aure. Oczywiście nie ma PL. W quadrancie ok 1200 bez OC więc bez zmian do poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie ten pays rom nie ma zadnej poprawionej wydajnosci od wersji bodaj 3. 2... jeszcze na dodatek pays zmienil baze i nie ma juz pl...

btw. ktos wie czy na czystym 3. 4. 2-155 moge bez problemu zmieniac framework-res. apk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Można gdzieś znaleźć taką instrukcje krok po kroku (bardzo szczegółową niestety jak dla mnie;/) jak to zainstalować i nie stracić danych/kontaktów/aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi