Skocz do zawartości
bols244

Problem z odpaleniem telefonu/bootloadera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sflashowalem mojego defy na:

JRDNEM_U3_3.4.2_179-6_DEBLUR_SIGN_SIGNED_USAJRDNEMARAB1B8ORAPL03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYOORAPL_P016_A013_M002_HWp3_Service1FF

Następnie sflashowalem na:

JRDNEM_U3_2.51.1_DEBLUR_P3_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA030.0R_USAJORDANERAPL_P037_A018_M007_HWp3_Service1FF

poniewaz mialem problem z zainstalowaniem cm11 zreszta to juz nie wazne. po sfhalsowaniu z RSD lite wyskoczyl mi napis finished wszystko OK, telefon sie wylaczyl ale do tej pory nie chce sie wlaczyc! nawet bootloadera nie moge odpalic (vol+ + power) kompletnie na nic nie reaguje jedynie gdy podepne kabel od kompa to biala dioda sie zaswieci, prosze pomozcie, aktualnie laduje baterie w trybie mgyver ale watpie aby cos to dalo bo bateria byla niemalze pelna.

Co moge zrobic jeszcze?

---------- Post dołączono o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

problem zostal rozwiazany.

na bialej diodzie wgralem innego stocka od t-mobile automatycznie wskoczylo mi na jakiegos bootloadera i wszystko ruszylo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raszko

Mógłbyś dokładnie opisać jak naprawiłeś swój telefon, ponieważ mam ten sam problem, czyli czarny ekran i tylko biała dioda, kiedy telefon jest podłączony do komputera. Próbowałem wgrywać różne pliki z tego linku: http://sbf.droid-developers.org/phone.php?device=27. Każda próba zainstalowania za pomocą RSD Lite daje to samo czyli nic. Problem się powtarza. Jestem kompletnie zielony więc proszę o jak najdokładniejszą instrukcje. Z góry dziękuje za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500
    Mógłbyś dokładnie opisać jak naprawiłeś swój telefon, ponieważ mam ten sam problem, czyli czarny ekran i tylko biała dioda, kiedy telefon jest podłączony do komputera. Próbowałem wgrywać różne pliki z tego linku: Motorola Firmwares. Każda próba zainstalowania za pomocą RSD Lite daje to samo czyli nic. Problem się powtarza. Jestem kompletnie zielony więc proszę o jak najdokładniejszą instrukcje. Z góry dziękuje za pomoc. :)

http://forum.android.com.pl/f267/powra-t-do-froyo-po-nieudanym-tuningu-362334/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi