Skocz do zawartości
matidzi01

Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5200) - samoczynne restarty

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo T-Mobile wysyła reklamowane sprzęty do Warszawy. Przynajmniej tak było w moim przypadku, gdzie zostałem poinformowany że sprzęt serwisują własnie w stolicy. Tablet został ponownie przyjęty na gwarancję, czyli kolejne 2 tygodnie czeka (pewnie) na próżno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coltri

mam ten sam problem, tablet co chwile się restartuje (tablet kupiony w Euro AGD bez brandu) był w serwisie wgrali od nowa soft ale to nic nie pomogło. Oddałem drugi raz do serwisu tablet trafił do Regeneris gdzie znów wgrali od nowa soft co nic nie dało więc po głębszej analizie stwierdzili że to wina baterii ale niestety nie wymienią bo na baterie jest tylko 6 m-cy gwarancji mimo że na tablet 24 miesiące (6 miesięcy od zakupu już minęło). Ręce opadają, co oni sobie myślą ? przecież tablet stanowi jedną całość bez możliwości samodzielnej rozbiórki. Złożyłem ponownie reklamację u sprzedawcy na podstawie ustawy konsumenckiej - zobaczy co będzie dalej. Lipa z tym samsungiem i jego bateriami :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z bateriami jest wielka lipa po 8 miesiacach siadla mi bateria, najpierw restary nastepnie problem z ladowaniem taba. Na gwarancji byl 4 razy z tym samym problemem i przez 3 razy oddawali mi taba z opisem, ze wymieniono gniazdo usb. Za 4 razem wyslalem tablet bez jakiejkolwiek nadziei na naprawe i o dziwo naprawili go wrocil z opisem "wymiana baterii"

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi