Skocz do zawartości
misiakr

Kilka pytań nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem dzisiaj na allegro tablet z dystrybucji Orange, ale bez simlocka. Czytałem już trochę na temat tabletów Sony i widzę, że tak łatwo jak z telefonami Samsunga tutaj nie będzie. Temat androida ogarniam, z SI i III robiłem już różne cuda. Moje pytania są następujące:

a)czy oprogramowanie tableta może być brandowane przez orange? Jeśli tak, to jak usunąć ten brand, ale w taki sposób, żeby nie utracić gwarancji?

b)czy jeśli raz zrootuje urządzenie, to mogę je odrootować, tak żeby gwarancja wróciła?

c)w ogóle jak działa serwis sony, czy sprawdzają tablety dokładnie pod względem zainstalowanego oprogramowania? (root etc)

d)czy w tablecie jest jakiś licznik flashowań, np jak w samsungu, który pokazuje ile razy było wgrywane oprogramowanie itp?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
c)w ogóle jak działa serwis sony, czy sprawdzają tablety dokładnie pod względem zainstalowanego oprogramowania? (root etc)

Jak wysłałem do serwisu swoją Xperię Sola, która miała oryginalnie branding Plusa zamienione na czystego androida to przyjęli, naprawili i odesłali bez problemów tylko, że wgrali znowu soft z Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fafiq

To ja miałem kiedyś taki przypadek, że gdy wyslalem telefon z brandem Plusa to wrócił z czystym systemem ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi