Skocz do zawartości
alien2004

Android (BETA) KitKat 4.4 dla Pentagram Quadra 9.7

Rekomendowane odpowiedzi

a właśnie ,że reaguje , po wbudowaniu bootloadera pentagrama do softu modecoma kitkat , dotyk w ogóle przestaje działać i o to mi chodziło ,to znaczy ,że reaguje , wszystko po tym działa ,ale dotyk w ogóle nie reaguje . I taka sama jest reakcja jak wbudujesz w plik softu ondy 4.2 sdk3.3.1 bootloader pentagr. i też dotyk e ogóle przestaje działać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

a podmieniles sterownik? jak tak to wlasnie dlatego przestaje dzialac bo kitkat go nie odpali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miraż z jakiego softu Modecoma korzystasz? Tak właśnie powinien reagować, zmień jeszcze sterownik na ten od Pentagrama i powinien chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie podmieniałem gslx680 tylko podmieniłem to co napisałem (a po dodatkowej podmianie stera dotyku nie działał touch już mam tak w głowie pokręcone ,że nie pamiętam czy w ogóle nie działał ,czy był odrwócony) , niech ktoś mi powie dlaczego te pliki konwersji bin do fex nie działają , wołałbym to zrobić jakimś porządnym programem , i tylko zmienić parametry w scripcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

bin2fex te ktore ja wrzucilem to nie mozna przeciagnac i puscic tylko trzeba w terminalu komende wpisac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale masz demo tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak , z tego co gadali na forum modecom ma dobrych informatyków i nie długo pojawi się wersja oficjalna , ten soft z resztą działał nie najgorzej

---------- Post dołączono o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

JEST PRZEŁOM !! :) tak na prawde sys_config to script.bin , zmodyfikowałem ten pierwszy , przekonwertowałem go na bina za pomocą unscript , potem wsadziłem takiego scripta do bootloadera za pmocą magic iso , potem wgrałem samego bootloadera do tableta z wgranym kitkatem modecoma i co ? teraz jak ruszam w lewo to idzie w lewo zamiast w prawo , myśle ,że jestem blisko zrobienia tego .

---------- Post dołączono o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

poczekajta , nie zmieniłem jeszcze tego gslx680 .ko ale i tak widze ,ze jak ruszam paluchem w lewo to idzie w lewo ale jest pewne przesuniecie .

---------- Post dołączono o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

i bym zapomniał, posłużyłem się sys config tego od ondy 4.4 ,bo ten od modecoma , powodował ,ze ekran był cały czarny (bo to był sys config od modecoma freetab 8 )

---------- Post dołączono o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

kitkat modecom działa na sterowniku pentagrama gslX ,ale nie do końca .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to brawo, chyba się uda:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NAPRAWIŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie nie wierze :) wchrzaniłem do bootloadera script.bin którego otrzymałem z konwersji sys config.fex (dla pentagrama ) , niczego innego nie zmieniałem , podeśle wam bootloadera.img ,którego sobie podmienicie w rozpakowanym sofcie kitkata modecom (wersja pcb1.6) no i trzeba pamiętać ,by wsadzić gslx680 pentagrama .

---------- Post dołączono o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

podmiencie plik bootloader.img moim sprawnym , zmodyfikowanym :

https://www.dropbox.com/s/40p05m2pbd2kl5g/bootloader.img

i trzeba wsadzić do vendor/modules plik gslx680.ko od pentagrama ,ale tym już alien się zajmie (zrobienie gotowego pliku img) . Także trzeba podmienić bootloader w folderze iso na bootloader.fex.iso (wystarczy zmienić rozszerzenie ) .Oczywiscie cały czas mówie o kitkacie modecoma .

---------- Post dołączono o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

mozecie też po prostu wgrać se czyst soft modecoma 4.4 , potem posłużyć się moją paczuszką "pentagram bootloader wgrywacz" , mając uruchomione debugowanie , podłączony tab , uruchamiasz plik z wypakowanego folderu o nazwie bootloader.bat i bootloader sam się wgra , potem restartujesz taba.

https://www.dropbox.com/s/nq3yd8xvr6p90ut/pentagram%20bootloader%20wgywacz.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi