Skocz do zawartości
nowy57

Mugen 6500mAh - powiekszona bateria z klasą, recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

nie lepiej powerbank?

A jak zamierzasz używać powerbank korzystając aktywnie z telefonu ? Power bank to ładowarka a mugen to bateria czyli nie są to zamienne urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

Powerbank w torbie/plecaku plus Mugen/zerolemon - kilka dni naprawdę ciężkiego używania. Powyższa kombinacja, w sumie 36k mAh w minionym roku zapewniła mi pięć dni ciągłego oglądania filmów/ słuchania muzyki/ łażenia po sieci na pierwszym Nocie. Aktualny zestaw z Zerolemon sparowaną z Note3 to około trzynaście godzin włączonego ekranu.

I tak, ZL jest opcją dużo bardziej...dużą niż Mugen. Jest również rozwiązaniem kompleksowym, gdyż producent dostarcza opakowanie zrobione na wzór pancerzyków od Otterboxa i pochodnych, dostosowane do dużej baterii. Patrząc na zdjęcia w pierwszym poście podziwiam elegancję Mugena, a sam będąc ich klientam mogę tylko chwalić ich za jakość materiałów i wykończenia. Ale zwiększona masa takiego zestawu oznacza iż "kiedy" telefon wyślizgnie się z rąk, to niestety raczej murowaną będzie uszkodzenie kończące jego żywot. Etui pomaga tutaj, ale ja mimo wszystko pozostanę przy rozwiązaniu czołgowym..

post-95062-14255739956073_thumb.jpg

post-95062-14255739956311_thumb.jpg

Edytowane przez Smk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mik0

My god, na drugim zdjęciu wygląda to jak nawigacja samochodowa w dość grubej obudowie - Tak jak wspominał kolega wcześniej, zapodaj statystyki z screenshota

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

Hmm, dla celów porównawczych więc.

Bateria to zdrowa 10000 mAh, obudowa jest wykonana na wzrór Otterboxowych Defenderów - twardy plastik otacza bezpośrednio telefon,a gumowata nakładka zamyka całość w bezpiecznym kokonie. Do tego w zestawie jest jeszcze "tarcza" z klipsem, która funkcjonuje jako kabura do paska, kickstand i dodatkowa ochrona ekranu.

Całość waży jakieś 360 gram. I jak na razie jedyne ale to kwestia użytych materiałów - nie ma się wrażenia iż produkt ZL rozpadnie się od noszenia, ale brakuje wrażenia solidności znanego z produktów marki z wodnym ssakiem. Drugim" "ale" jest.. pojemność.

Chyba kupiłem za dużą baterię. Zwykle rozładowuję telefon po półtora, dwóch dniach użytkowania. Pełne ładowanie Zerolemon zajmuje około dziewięciu godzin przy użyciu firmowej ładowarki telefonu. A ja śpię w tygodniu po sześç godzin.. Wspomniany wyżej powerbank ratuje mnie na szczęście z opresji, niemniej nie jest to idealne rozwiązanie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

czy do tego mugena jest możliwość kupienia 'kondona'? są jakieś specjalne dostępne czy nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi