Skocz do zawartości
Worrote

Powrót do oryginalnego romu - problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Huawei Y300-0100 i chciałbym wrócić do ROMu który był na początku. Aktualnie bootloader odblokowany przez kod od huawei, zrootowany i zainstalowany rom [JB] [4.3.1] CyanogenMod 10.2 [ROM] [ALL] [WEEKLY BUILDS AVAILABLE] - Huawei Ascend G510 Development - MoDaCo

Uprzedzając pytania, nie zrobiłem backup'u. Próbuję instalacji przez dload z oficjalnej strony huawei ale przy 2/2 mam Update failed. Próbowałem wersji B175, B197, B194 i B199. Za każdym razem Update failed, nie wiem czy to wina rootu, odblokowanego bootloadera czy co... Może wy macie jakieś pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wykonać instalację z recovery. Moim zdaniem potrzebny jest Wipe, który usunie pozostałości po poprzednim systemie. dload chyba aktualizuje system nakładając go na poprzedni i nie usuwa aplikacji. A nie da się zaktualizować systemu z nowszej wersji do starszej. I to przy innym romie.

Standardowo przed zmianą systemu robię kopię zapasową TWRP poprzedniego romu, w razie gdyby coś się rypło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

W nazwie tematu nie używamy słów problem ,pomocy itp.

Zapoznaj się z poradnikiem jak tytułować tematy.

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Worrote mogę się dowiedzieć od Ciebie jakie recovery posiadasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli można podepnę się pod temat. ;) Wgrałem sobie ze strony HUAWEI B189 . Problem z połączeniem zakończonym występuje nadal, ale nie mam też tego paska szybkiego uruchamiania wifi, transmisji itp. Można to w jakikolwiek sposób przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi