Skocz do zawartości
mika83

Wgrywanie oryginalnego oprogramowania/naprawa po złym zflashowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

hooded

Nic z tego nie musisz robić. Wbrew nazwie to nie jest poradnik jak wgrywać oryginalne oprogramowanie ale nikogo tutaj to nie obchodzi. To jest przetłumaczony poradnik z xda którego oryginalny tytuł w wolnym tłumaczeniu brzmiałby: ,,Telefon wogóle nie reaguje - ostatnia szansa naprawy" czyli co robić jak masz cegłę. Normalna droga flashowania to po tym jak ściągniesz oprogramowanie, kdz i zainstalujesz msxml.msi to podłączasz telefon do komputera, uruchamiasz kdz jako administrator, wybierasz w programie 3GQCT oraz DIAG, wskazujesz ścieżkę do oficjalnego oprogramowania i wciskasz Launch software update. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje :)

---------- Post dołączono o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jakie jest ryzyko tej aktualizacji?Nie mam gwarancji ;/

---------- Post dołączono o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Mi kdz sie zawiezsa ;/(nie odpowiada) jak klikne read phone info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

to normalne ze sie zawiesza. jesli pokazuja ci sie dane to znaczy ze czyta i nie musisz sprawdzac drugi raz.

ryzyko? no coz, nie wiem od czego zalezy to wszystko ale mi chyba za 9 razem wgrywania softu uwalil sie telefon ;d czekam az przysla z gwaracji (oby naprawiony)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj telefon jest teraz w emergency mode, a kdz go nie wykrywa. Mial ktos tak? Kiedy klikam Read phone information wyskakuje mi "Port(USB or Serial) not found" co zrobic?

Jak mam wyjsc z emergency mode zeby nic nie zepsuc?

#Edit

Już sobie poradziłem ze wszystkim.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OMisie

co zrobiłeś, żeby wykryło telefon mam taaki sam problem jak miałeś ty znaczy mam non stop emergency mode a nie wykrywa mi telefonu w kdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi jak nie wykrywał, to zrobiłem to na włączonym telefonie (jeśli możesz), tylko pamiętaj o debugowaniu usb.. u mnie też nie wykrywał w tylnich gniazdach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jest taki problem że nawet jeśli mam wyłączony telefon podłącze go pod usb to uruchamia mi się i wyskakuje żółty ekran z napisem emergency mode i nie wyszukuje nadal telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sterowniki... innej rzeczy nie jestem w stanie Ci powiedzieć... a wyłączyłeś LG Platform Modem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey naprawiłem. Jedynie zapomniałem jednego punktu zreazlizować a jakim było wyłączone modemu lg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi