Skocz do zawartości
mika83

Wgrywanie oryginalnego oprogramowania/naprawa po złym zflashowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

teraz po prawidłowym wgraniu nadal mam ekran Emergency mode co teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co Ci sie na kompie pojawilo?

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy przy aktualizacji z andka 2.2 na 2.3 za pomocą LG PC suite lub LGMobile zachowają mi się wszystkie wiadomości i spis połączeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

pod warunkiem, że zrobisz ich backup. przy okazji zaznaczam, ze ta metoda jest bardzo ryzykowna i dużo osób na niej uwaliło telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pod warunkiem, że zrobisz ich backup. przy okazji zaznaczam, ze ta metoda jest bardzo ryzykowna i dużo osób na niej uwaliło telefon

Are you f...... me?LG updater to najbezpieczniejszy.Przecierz firmowy,oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin
    Napisano (edytowane)
    Are you f...... me?LG updater to najbezpieczniejszy.Przecierz firmowy,oryginalny.

człowieku weź zmień forum bo działasz mi na nerwy z dnia na dzień coraz bardziej. gó**o wiesz o praktycznym modyfikowaniu tego telefonu a doradzasz wszystkim jak specjalista pierwszej wody siedząc wiecznie na stocku.

programy od producentów cieszą się największą awaryjnością podczas wgrywania i aktualizacji oprogramowań. po prostu uwielbiają się wieszać, wywalać dziwne komunikaty o tym, żeby odłączyć telefon i spróbować jeszcze raz po czym telefon jest juz martwy. dlaczego się wypowiadam na ten tamt? ponieważ sam tego doświadczyłęm (i 2 znajomych), w przeciwnym razie zamknąłbym japę i siedział cicho. osobiście uwaliłem raz lg na takiej aktualizacji, koleżanka urąbała xperie x10 (program od SE do aktualizacji jest w ogole mistrzem u ustrzeliwaniu telefonow), lg nie odratowałem bez serwisu, xperie mi się udało postawić. czytałem na ten temat duzo i wiem, że masa ludzi ma z tym problemy. trzeci znajomy uwalił też xperie i tez byl serwis. dużo bezpieczniejszą metodą jest kdz a jeszcze bezpieczniej by było w ogole trzymać się zdala od oficjalnych romów, flaschowac baseband i wgrać jakiegoś customa.

Kup sobie czapkę adidasa i przechodz do oporu na czerwonym świetle, przecież markowa i oryginalna. jezu

http://forum.android.com.pl/f315/ba-ae-d-uwierzytelniania-podczas-aktualizacji-107962/

przykładowy topic potwierdzający moje słowa.

Edytowane przez Pekin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Czy da się przywrócić go do stanu sprzed modyfikacji bez przycisku Return? Właśnie z tego powodu chciałbym odesłać go na gwarancję, a mam zmodowany telefon.

@edit:

Stronka z orginalnymi romami nie działa :/

Edytowane przez Kuba00001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli często zmieniam romy, to powinienem co jakiś czas wgrać oryginalny system? :)

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi