Skocz do zawartości
mika83

Wgrywanie oryginalnego oprogramowania/naprawa po złym zflashowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem V10H (potem V20C) i mam stary market (ten jeszcze biały) i nic nie mogę pobierać ;/ pojawia się błąd:

Błąd pobierania

pobieranie nie powiodło się, spróbuj ponownie.

Nie wiem co zrobić.. proszę o pomoc :D

---------- Post dołączono o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Ok. problem rozwiązany:D wgrałem jeszcze raz, tyle że V20g :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem, robiłem wszystko zgodnie z instrukcją,(ROM V20C_00) jednak po wykonaniu hard resetu (return+vol up+power) wyrzuca mi żółty ekran z napisem "emergency mode !!" i zero jakiejkolwiek reakcji a jak powtórzyłem procedurę bez resetu to wisi na logu android... z logów w KDZ wynika że wszystko w porządku.

ok poradziłem sobie. hard reset to nie jak napisano w poradniku [return + vol up + power] tylko [home+ vol up + power] Sorka za spam

Edytowane przez Misiomarcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wgrać jeszcze raz... A na pewno użyłeś dobrej kombinacji ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , u mnie również tak samo , wszystko zrobiłem tak jak no poradniku lecz wiesza się na logu android idzie idzie i nagle stop i od nowa , również próbowałem home+ vol up + power , nic nie daje u mnie :/ Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Czy jest możliwość wgrania oryginalnego softa z recovery? Kdz czy zip ma znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!

Czy jest możliwość wgrania oryginalnego softa z recovery? Kdz czy zip ma znaczenie?

da sie ale jesli masz na mysli sam orginalny soft bez przywracania gwarancji to wystarczy backup. jak cos to pisz na piv ja mam czysty bez prywatnych danych (play v 2.2.2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BzyQ

Mój problem wygląda tak że telefon miał andka 2.3.3 t-mobile uk wgrałem przez kdz czystego europe 2.3.3 i pojawił się napis finished. Kombinacja klawiszy home + vol+ + power nic nie daje a telefon ma bootloopa, więc postanowiłem wgrać ponownie roma wywaliło błąd i teraz telefon włącza od razy emergency mode a kdz wywala błąd po sprawdzeniu połączenia z telefonem. Sterowniki pobierałem przez LG Mobile support lecz teraz program zawiesza się na extracting files... skończyły mi się pomysły :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mój problem wygląda tak że telefon miał andka 2.3.3 t-mobile uk wgrałem przez kdz czystego europe 2.3.3 i pojawił się napis finished. Kombinacja klawiszy home + vol+ + power nic nie daje a telefon ma bootloopa, więc postanowiłem wgrać ponownie roma wywaliło błąd i teraz telefon włącza od razy emergency mode a kdz wywala błąd po sprawdzeniu połączenia z telefonem. Sterowniki pobierałem przez LG Mobile support lecz teraz program zawiesza się na extracting files... skończyły mi się pomysły :(

Może mój temat coś Ci pomoże? Zawsze coś: http://forum.android.com.pl/f109/przerwanie-aktualizacji-w-lg-mobile-support-tool-137929/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi