Skocz do zawartości
mika83

Wgrywanie oryginalnego oprogramowania/naprawa po złym zflashowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o sprostowanie ów pkt. "15. Na koniec : Vol. UP + Return + Power, aby przywrócić phone do ustawień fabrycznych", W cholerę czasu zmarnowałem, rom za romem, i tą kombinację a telefon po zapodaniu stockowego romu zapętlony przy uruchamianiu cały czas logo android. Okazuje się, że należy trzymać HOME + VOL. DOWN + POWER i nie puszczać dopóki nie pojawi się logo LG i nie znika a w zamian wyświetli się obrazek "nie wiem co on przedstawia" po chwili od pojawienia się obrazka telefon startuje, pojawia sie logo androida, błyśnie kilka razy, odegra dźwięk i wystartuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. zastosowalem sie do instrukcji, jednakze mam problem.

Zainstalowalem Gingerbread 2.3.3 (V20G_00.kdz) i teraz telefon sie uruchamia, ale ciagle wisi na logu ANDROID.

Ktos jest w stanie mi pomóc z tym problemem?

Czy ewentualnie spróbować z innym romem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eteri

Witam, kiedyś bawiłem się już u20i z romami i tam wszystko mi działało jak robiłem. Jednakże tutaj z moim p500 z niebrandowanym andkiem od lg 2.2, mającym rok gwarancji mam problem, zrobiłem root, teoretycznie wgrałem recovery(teoretycznie bo gdy chciałem odpalić go to nieświadomie zrobiłem hard reset) ale nie w tym rzecz, bo telefon działał, dopiero gdy doczytałem, że potrzebuje nowego basebandu do mojego wymarzonego 4.1.2 na tym telefonie to zaczął się problem, otóż po wgraniu basebandu i włączeniu ponownym telefonu zastałem tylko czarny ekran z możliwością z paskiem stanu i włączeniem/wyłączeniem przesyłania danych między telefonem, a komputerem oraz z komunikatem, że ustawienia przestały działać i z opcją wymuszenia ich zamknięcia

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi