Skocz do zawartości
mika83

Wgrywanie oryginalnego oprogramowania/naprawa po złym zflashowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

mat01

ma ktos link do niebrandowanego 2.2 bo z pierwszego posta nic nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat01

wrocilem do starego basebandu i wgralem w koncu CM bo te wszystkie oparte na oryginalnym 2.3.3 nie maja tej szybkosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawson

Ile czasu po tej operacji powinien się fon uruchamiać? Wgrałem 2.2 aby zrootować telefon i wgrać cm7.

W kdz pojawiło się finished, więc odłączyłem tel, zaczął się normalnie włączać, pojawił się animowany napis ANDROID i w tym miejscu fon stoi (animacja działa cały czas). Mam wyjąć baterię i włączyć tel od nowa, to normalne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawson

Witam

Zrobiłem dzisiaj downgrade softu z 2.3.3 do 2.2 przez kdz. Po przeprowadzeniu operacji pojawiło się w kdz "finished" więc odłączyłem fona i go uruchomiłem. Wszystko zaczęło się ładnie do momentu gdy pojawił się animowany napis "ANDROID". Na tym napisie tel zatrzymuje się i nie chce ruszyć dalej. Sam napis się nie zacina, jego animacja cały czas jest płynna. Telefonik poleżał tak ponad godzinę i nic. Spróbowałem więc od nowa wgrać ten soft przez kdz i znowu to samo. Przy wgrywaniu posługiwałem się poradnikiem zamieszczonym na forum. Próbowałem wyciągać baterie i włączać telefon od naowa. Bez efektu. Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób jak napisałem w innym temacie

"Gdyby po update w KDZ telefon wpadł w bootloop na napisie android i nie chciał się uruchomić to należy wyłączyć telefon i wykonać reset do ustawień fabrycznych tj. volume up + home + power button "

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Edytowane przez olszewsb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawson

Dzięki, życie mi uratowałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Chciałem w moim p500 zrobić recovery z tematu:

http://forum.android.com.pl/f110/krok-po-kroku-jak-zainstalowaae-cm7-na-naszym-lg-p500-78208/

(krok 2).

Musiałem chyba wpisać niedokładnie ten kod, telefon się zrestartował i stanął na LG.

Próbowałem wgrać soft w KDZ w trybie telefonu Emergency, lecz dochodziło do pewnego momentu i wyskakiwał błąd "upgrade error" z różnymi "w" i "L" parametrami.

Po odłączeniu telefonu już niestety nie włącza się Emergency Mode nawet w telefonie, a KDZ nie mówi mi że "Phone was not found".

Hard reset chyba nie działa? Próbowałem i nic się nie robi niestety :(

Pozdrawiam i dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons

Ok już mam sterowniki.

Mogły by być oznaczenia który soft to jaka wersja Androida. Obecnie chyba już nie ma nigdzie czystego (niebrandowanego) 2.2 ?

P.S Nie rozumiem trochę tego KDZ...Doszedł do mnie dziś telefon, miałem w nim brandowany 2.2.1 z Plusa. Chciałem zrobić downgrade do 2.2 ale nigdzie go nie znalazłem dlatego na ślepo wgrałem ten: http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP500/APOLBK/V10h_00/V10H_00.kdz lecz okazało się że to jest czysty 2.2.2 więc wyszło mi upgrade :/ Zmieniła mi się tapeta, ale pozostały SMS'Y i rozmieszczenie ikon takie jakie miałem wcześniej podczas krótkiej zabawy telefonem. Czyli jednak to nie czyści w 100% telefonu ? Ktoś mi to potrafi wyjaśnić, bo ja już nie ogarniam normalnie :(

Edytowane przez Kons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

zależy co chcesz zrobić. Nie rozumem po 1 po co Ci 2.2 skoro masz już 2.2.2, wgraj po prostu root'a (Gingerbreak), recovery i flashuj CM7. Ja wyjąłem z pudełka o1 z softem 2.2.2. Czyścisz telefon przez WIPE data/factory reset przez recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi