Skocz do zawartości
mika83

Wgrywanie oryginalnego oprogramowania/naprawa po złym zflashowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

To że wgrywanie romów cię przerosło to nie jest wina ani lg ani modowania...

1. Modowałem wcześniej hTC Desire i nic.

2. Modowałem wcześniej Spice i nic.

3. Modowałem tego LG i nic... Chciałem potem wrócić do oryginalnego oprogramowania i wtedy dopiero się skopał...

Jeśli nie wiesz o co chodzi i co potrafię a co nie to, proszę, nie udzielaj się.

Pozdrawiam ogarniętych. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

nie zrażaj niepotrzebnie ludzi głupimi opiniami. to ty coś zbabrałeś podczas modowania i nie zwalaj winy na telefon. jak masz wypadek samochodem bo wymusiłeś to też wina auta a nie kierowcy? jejku, jak mnie denerwuje takie gadania.

X razy już modowałem ten telefon wgrywając różne softy, czysty wgrywałem kilka razy i jakoś problemów nie miałem ~~ patrząc na ilość modyfikacji na xda telefon się mało komu sypie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie zrażaj niepotrzebnie ludzi głupimi opiniami. to ty coś zbabrałeś podczas modowania i nie zwalaj winy na telefon. jak masz wypadek samochodem bo wymusiłeś to też wina auta a nie kierowcy? jejku, jak mnie denerwuje takie gadania.

X razy już modowałem ten telefon wgrywając różne softy, czysty wgrywałem kilka razy i jakoś problemów nie miałem ~~ patrząc na ilość modyfikacji na xda telefon się mało komu sypie.

Nie zrażam nikogo, nie taki jest mój cel tutaj. Przedstawiłem tylko mój przypadek, przez który więcej nie zamierzam modować. Zabronisz mi tego? (pytanie retoryczne)

Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją i stało jak się stało. Też mam za sobą już kilka modyfikacji i ogólnie jestem za tym aby ludzie zmieniali swoje oprogramowania, tylko trzeba pamiętać o tym aby trzymać się zasad bo jeden zły ruch i jest cegła.

Koniec OFF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Wskazane jest wgranie jednego z w/w softów przed oddaniem telefonu do serwisu/gwarancji."

Przestraszyłeś mnie tym zdaniem ;p Po co wgrywać nowy soft/naprawiać, żeby potem oddać do serwisu? Trochę mylące zdanie, ale poza tym wszystko w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hooded

Po to żeby wysłać telefon z oryginalnym oprogramowaniem. Nic tu nie jest mylące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm dla mnie jest, bo wgrałem tym sposobem w końcu aktualizację i wydaje mi się, że jest wszystko w porządku, więc czemu miałbym wysyłać telefon do naprawy?

Pytam poważnie, bo nie jestem biegły w tych sprawach, a może o czymś nie wiem i też bym musiał wysłać telefon na gwarancję skoro ją mam jeszcze.

Edytowane przez androidh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hooded

W razie gdybyś musiał wysłać telefon na gwarancję zalecane jest wgranie oryginalnego oprogramowania bo inaczej mogą nie uznać gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons

A ja mam przestrogę dla was wszystkich. To znaczy nie żebym chciał kogoś odciągać od modowania, ale robiłem wszystko jak zawsze według opisów i... Dzisiaj w nocy wgrywałem przez KDZ oryginalny firmware. Program ruszył, doszło do 99% i się wyłączył, a ja w ten sposób zostałem z cegłą w ręku :mad:

Nie można włączyć telefonu, nie działa emergency mode. Nie ma ratunku, pozostaje serwis (na całe szczęście mam gwarancję). Wydaje mi się że KDZ jest niestabilny i niestety potrafi się wyłączyć samoistnie w każdej chwili :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fran3k

Proszę pomóżcie, robiłem tym sposobem niby było wszystko ok tylko telefon nie chciał się zrebootować. ;/ Więc wyłaczyłem go i chcac włączyć cały czas stoi na napisie LG? cos mogę zrobić? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuj odpalić z: home + vol- + power.

jesli nie masz recovery to poprostu oczyścisz fona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi