Skocz do zawartości
elvis22

SSX exclusive dla xperii z ultra , z1 i lg g2

Rekomendowane odpowiedzi

siema . nie dawno pojawiła się gra SSX znana z konsol SSX for ##### available for free exclusively on Sony Xperia devices | Xperia Blog . jest dostępna za free dla wybranych modeli sony i lg g2 . czy ktoś kto pobrał ta grę mogły się wypowiedzieć na jaje temat ? niestety nie potrafię jej pobrać :/ i nie wiem czy o wina serwerów ea games czy lg smart world ..

edit,

dobra pobrało się :) trwało to ponad 3 godziny ale jest . gierka spoko tylko trezba się przyzwyczaić do terowania . miałem nadzieję na obsługę pada skoro to gra z konsoli ale niestety nawet od ps3 nie wykrywa mam nadzieje że to poprawią :)

Edytowane przez elvis22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio własnie myślałem ,ze chetnie bym zobaczyl wydanie ssxa na andka, brakowało mi tego typu tytułu i jest! :)

Edit:

Ok. Pobrałem mogę się wypowiedzieć coś więcej na ten temat. Po pierwsze gra jest dostępna również dla Xperii Z ;) Po drugie jeżeli komuś nie znajduje gry w xperia lounge to można ją pobrać z tąd:

SSX

Kolejna sprawa to taka ,że nie jest to żaden port z PS2 tylko pełnowartościowy port najnowszego SSX'A z PS3.

A teraz pytanie dla tych co zainstalowali... Czy u was też jest tak beznadziejna grafika? Nie dość ,że gra wyglądem nie dorównuje nawet 1 wersji z ps2 to jeszcze średnio chodzi.. Rozumiem ,że Xperia Z nie jest demonem prędkości jednak przy takiej grafice ta gra powinna latać, a jest wyczuwalne ok 15 fps.

Dodaje screeny:

xbul.png

i15l.png

6e23.png

Pytam ponieważ domyślam się ,że może to być też efekt tego ,że poprostu na androidzie 4.3 wygląda to dużo lepiej z uwagi na wsparcie dla open gl 3.0, a ja mam jeszcze andka 4.2.2.

Sama gra super, stary dobry ssx, sterowanie też nie najgorsze, jednak w obecnej postaci nie grywalne, zostawie ją na telefonie do czasu aktualizacji do 4.3.

Edytowane przez Freemind

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi